Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Walka z cellulitem - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cena spora, ale efekty może będą Smile

poza tym sprawdzilam ten elancyl - to dopiero kosztuje! jakieś 130-150 zł!! za żel antycellulitowy nie dałabym tyle. oj nie. jak się działa tylko od zewnątrz, to nawet jakby cellulit po nim zszedł, to pewnie powróciłby w trymiga :/
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt , masz racje... ja np. nie przejmuje sie tym celulitem za bardzo Smile postanowilam zaczac eksperymenty od tych tanszych specyfikow i mi odpowiadaja, zreszta kazda z nas ma jakis tam cellulit, trezba sie zaakaceptowac i nie wpadac w paranoje Smile hehe....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja chciałam tylko powiedzieć, ze już ponad tydzień pije truskaweczke i wcale sie praktycznie nie ruszam. może nie jestem zbyt konsekwentna w dzialaniu, bo czesto zapominam wypić i wychodzi na to, że bardziej raz dziennie pije niż dwa razy, ale nie wiem, czy chce, żeby tak było czy tak rzeczywiście jest, ale widze lekką poprawe. może to przez ogólnie zabiegi kosmetyczne (krem, masaże, peelingi), ale skorę mam gładszą i jakby bardziej napiętą :]
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Verona



Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie, własciwie to już postanowiłam, że będe pić inneov. Zresztą moja mama go pije (tak, tak), moja siostra cioteczna też, no i przyszła kolej na mnie. Wiem chyba już wszystko o tym preparacie (z opinii internautek), ale cały czas zastanawia mnie jak trwałe sa efekty. Jezeli stosowałyście inneov, mogłybyście napisać? Czy dalej wklepujecie kremy, jesteście na diecie itd? Czy cellulit wraca?
Pozdrawiam


---edit by emilka---
przykro mi, ale na forum nie umieszczamy reklam, dlatego link do strony promującej ten kosmetyk został usuniety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra, to ja powiem, bo w końcu stosowałam ten inneov. no więc muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektu, tym bardziej że się mało ruszałam, bo przechodziłam mononukleoze a przy tym nie można za bardzo ćwiczyć i się wysilać. trochę nieregularnie mi to wychodziło, ale smarowałam jeszcze kremem i peeling robiłam i udka naprawdę są gładsze i ładniejsze Smile to chyba tyle. no i póki co efekt jest, nic się nie pogorszyło, a nadal nie ćwicze, bo tym razem nie mam czasu przez sesje. ale smaruje się dalej.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Verona



Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za ten link, nie pomyślałam.

A wracając do tematu, Emilko - stosowałaś/stosujesz jakąś specjalną dietę? Bo moja mama i siostra stosują, ale ja niestety nie mam silnej woli i tak sie zastanawiam, czy bez diety ten inneov mi pomoże. Z drugiej strony nie mam nadwagi, a cellulit jest, ale nie taki straszny (wychodzi mi na to, że to 1 stopień, a gdzieniegdzie nawet 0), mogę się smarować, ale z dietą to raczej nie dam rady.
Myśisz, ze w takim przypadku picie Inneov ma sens?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alliness



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
a nie jest tak ze kazda kobieta go ma? w mniejszym czy wiekszym stopniu ale jest Confused Wink


no chyba każda..nawet jeśli jeszcze nie jest w pełni kobietą.. :/
moja 10-letnia siostra juz ma, co prawda rzadko go widać gołym okiem..ale jest; jak miała dużą niedowage to nie było widać a teraz jak jest troche grubsza (chociaż i tak chudzielec) to widac :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie ...wiec taka kobieca natura.. Confused ah eh uh
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Verona napisał:
Przepraszam za ten link, nie pomyślałam.

A wracając do tematu, Emilko - stosowałaś/stosujesz jakąś specjalną dietę? Bo moja mama i siostra stosują, ale ja niestety nie mam silnej woli i tak sie zastanawiam, czy bez diety ten inneov mi pomoże. Z drugiej strony nie mam nadwagi, a cellulit jest, ale nie taki straszny (wychodzi mi na to, że to 1 stopień, a gdzieniegdzie nawet 0), mogę się smarować, ale z dietą to raczej nie dam rady.
Myśisz, ze w takim przypadku picie Inneov ma sens?


sorki, ze nie odpisałam, ale jakos przegapiłam pytanie :/
myśle, ze też pomoze. ja sie nie ruszałam i było o wiele lepiej.

alliness, w wieku 10 lat? to faktycznie strasznie młodo... jakoś mi się bardziej cellulit kojarzył z hormonami i trybem siedzącym zycia, mało ruchu itp.. co raczej nie pasuje do takich dzieciaków
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja dodam tylko, że gorąco polecam serum antycellulitisowe z firmy Eveline, cała seria jest rewelacyjna Very Happy
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group