Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wspomagacze w odchudzaniu i nie tylko

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletki nie są dobre ale chyba nie sądzisz,że liposukcja jest ok?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
greene



Dołączył: 07 Lut 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Liposukcja moim zdanie to drastyczne rozwiązanie - ja jestem przeciwko . Trochę mi kilogramków przybyło ale w głównej mierze trochę lenistwo -trochę wiek i wolniejsza przemiana materii.Postanowiłam z nadejściem wiosny zmienić moje nawyki żywieniowe -zaczęłam gotować na parze .Poza tym brzuszki, więcej chodzę, chciałbym jeszcze zacząć chodzić z kijkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prost20



Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie wbijcie sobie do swoich głów ,że te wszystkie preparaty to w 99% jedna wielka ściema. Producenci tak konstruując produkty mają na względzie własne dobro ,przeważnie finansowe. Nie lepiej zacząć od normalnych diet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielonakawa30



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 12:34 pm    Temat postu: Re: Wspomagacze w odchudzaniu i nie tylko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mariola napisał:
proszę o informacje, czy takie ziołowe mixy /przyspieszające przemianę materii, przeczyszczające itp/ mogą mieć zły wpływ na organizam.
Jeśli macie wiedzę na ten temat - proszę piszcie

Wiadomo, że stosując przeczyszczacze, czy sztuczne wspomagacze na przemianę materii, to na dłuższa metę może być ciężko. Chyba że stosujemy naturalne suplementy tj. zielona kawa w tabletkach, czy zielona herbata, albo inne zioła bez chemii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
halcia



Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że niektóre preparaty na odchudzanie mogą mieć zły wpływ na organizm, inne nie. Po niektórych miałam problemy z cerą, żołądkiem, a teraz biorę [reklama] i wszystko jest ok. Nie ma reguły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wercia10



Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 24, 2013 8:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pisałam już wcześniej ja stosuję Foreverslim.Waga spada ja u siebie nie widzę żadnych skutków ubocznych.Wiadomo że same tabletki nie odchudzają one mają tylko wspomóc nasze starania o lepszą figurę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iryssek77



Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja w żadne wspomagacze nie wierzę i nigdy ich nie stosowałam. Uważam, że zdrowa dieta plus ćwiczenia zupełnie wystarczą, aby pozbyć się nadmiaru kilogramów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dariasp



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak, również jestem przeciwna tabletkom. Skutki uboczne mogą być nie widoczne gołym okiem. Jak komuś się nie chce zdrowo jeść i ćwiczyć to tabletki nic nie pomogą a firmy wmawiają nam różne głupstwa aby tylko zarobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natnati



Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 9:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przy diecie stosowałam suplementy , oczywiście znacznie ograniczyłam tłuszcze i słodycze no i ćwiczyłam. Wszystko razem przyniosło super efekty:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TobikLL



Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 22, 2014 10:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stosowałem kiedyś, mam zamiar do nich wrócić bo trochę pomogły ale oczywiście nie ma cudów bez ćwiczeń i diety!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 11 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group