Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Twardy brzuch w ciazy - czy to skurcze?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to moze sa to skurcze przepowiadajace zbizajacy sie porod,czesto sie to zdarza,ze na jakis czas przed porodem wystepuja takie skurcze,daja one znak,ze macica przygotowuje sie do skurczy porodowych.tak wiec nie powinny niepokoic,ale tylko pod warunkiem ze sa nie bolesne,bo jak zaczynaja bolec to konicznie trzba skonsultowac sie z lekarzem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na szczescie nie bolesne, lekarka mowila ze musze sie zaczac przyzwyczajac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc aneta
to ja zaczelam ten temat a teraz moj synek jak widzisz na zdjeciu obok ma 10 miesiecy,mam nadzieje ze tobie tez zleci jakos szybko do porodu i bedziesz mogla juz niedlugo trzymac twoje malenstwo w ramionach
co do twardnienia brzucha to tez mi bardzo twardnial tak mi sie napinal pod koniec ze na rozstepach zaczely mi sie robic male ranki ale lekarka tez mi powiedziala ze to normalne pod koniec ciazy
tak apropo to jak daleko jestes juz w ciazy bo dawno nie bylam na forum i nie sledzilam tematu
pozdrawiam i zycze duzo duzo dorego dlla ciebie i malenstwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj justynna ja jak widac na suwaczku jestem prawie w 36 tygodniu a wiec koncoweczka Smile JUz masz duzego chlopczyka i slodkiego Smile
A mam pytanie odnosnie tycg rozstepow czy one zeszly ci po porodzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej to juz naprawde koncowka ale jak zapewne sama widzisz jest najgorsza rany te czekanie jak sobie przypomne,ja przenosilam 5 dni
co do rozstepow to zbladly mi ale nie zeszly moge jednak powiedziec ,ze milam bardzo duzy brzuch gdyz przytylam w ciazy 29 kilo
aha pod koniec dostalam nawet zapalenie rozstepow zaczely piec swedziec krwawic przez to mam chyba teraz takie blizny ale co tam warzne ze maluszek zdrowy
jak masz jeszcze jakies pytania to pisz jak bede wiedziala to chetnie odpisze pappa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to widze ze nie mialas za ciekawie z tymi rozstepami ale wazne ze dzidzi zdrowe. Mi wyszly gdzies 2 tygodnie temu i mam dosyc duze niestety. Smaruje oliwka i kremem na rozstepy GErber ale naarzie nie pomaga za bardzo
Pozdrawiam justynna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo wazne zeby zaczac po 1wszym trymestrze a nie pare dni przed porodem. oczywiscie ze w tak krotkim odstepie czasu nie zadziała.. Smile to nie cud Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oliwke to od poczatku stosowalam na cale cialo praktycznie i krem tez bo na piersiach mi zaczely wychodzic ale na szczescie zeszly

mi teraz dopiero wybilo tak brzuch tak to nie mialamz a duzego


-----edited by emilka----
proszę stosować się do regulaminu i nie pisac postów bezpośrednio pod sobą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez od poczatku stosowalam oliwke i krem na rozstepy niestety i tak mam ale przy moich rozmiarach brzucha hehhh nic dziwnego gdyz u mnie to w 4 miesicu wygladalo jak bym byla w 7 hehh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

justynna u mnie bylo wrecz odwrotnie bedac w 5 miesiacu nikt nie mogl uwierzyc ze to juz 5 a nie 3 czy 2 heh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group