Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Twardy brzuch w ciazy - czy to skurcze?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Sro Kwi 30, 2008 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope wyglada na to ze wlasnymi silami bede rodzic
momentami w jednym miejscu mam twardy brzuch, to moja coreczka daje o sobie w ten sposob znac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 30, 2008 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie to znak ze porod sie zbliza Razz a cora daje znac m.in. poprzez kopniaki Razz

powodzenia i lekkiego porodu zycze Wink Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Sro Kwi 30, 2008 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope przez cala cize sie nie balam, stwierdzilam nie ma czego, a teraz dopadlo mnie. Boje sie ze nie bede wiedziala ze to juz sie zaczyna, ze nie zdaze do szpitala i wogole Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 01, 2008 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetka zdazysz Smile najpierw odejda Ci wody, potem dopiero zaczna sie skurcze Smile porod tak szybko nie trwa, chociaz niektore laski rodza po 1,5h..roznie bywa...a byłas na ktg? wogole jakies skurcze odczuwasz? czasem dzidzia nie pojawia sie w terminie- wtedy trzeba isc do lekarza,zeby nie przenosic za dlugo.

wyobrazam sobie ze im blizej porodu- tym wieksza obawa. to naturalne Sad a maaz bedzie z Toba? czy wolisz sama ? Smile pozdrofka Razz Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Czw Maj 01, 2008 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope nie mialam zadnego ktg jeszcze a powinnam miec? Mi dzisiaj zaczol sie 37 tydzien takze moze jeszcze nie powinnam miec.
Ja nie mam zadnych skurczy. TYlko momentami twardnieje mi brzuch i tyle

Ja bym wolala z mezem, ale wiem jak on by sie zachowal na porodowce tylko by mnie zdenerwowal jak by zemdlal, takze lepiej samej isc w moim przypadku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jak tylko możecie to weżcie swoich panów na porodówkę. Niech rodzi z wami. Ja mojego pierworodnego rodziłam z mężem, za drugim razem też pójdziemy razem. Bardzo mi pomógł gdy miałam zwłaszcza skurcze, mocno mnie przytulał Very Happy było mi lżej i wogóle widział pierwszy główkę i odcinał pępowinę.Polecam zwłaszcza, że to nie trwa godziny, dwie ale i po 10 h więc warto mieć kogoś przy sobie w chwilach zwątpienia, wyczerpania, itc. Oczywiście zdażaja się sytuacje drastyczne Very Happy gdy kobieta nie chce widzieć swojego męża, i wogóle ją denerwuje, może przynajmniej mu wtedy nawtykać he, he. Ale naprawdę warto!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chantal



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 12:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ezeli bszuch steje sie twardy to nic dziwnego.....i jezeli te bole w podbrzuszu kojarza sie ci sie z bolami jak przy okresie ....tzn..ze twoja dzidzia rosnie

nie martw sie wszystko jest w porzadku ja mam podobny przypadek

skorcze moge oznaczac tez brak mgnezu ale lepiej poradz sie u ginekologa


-----edited by emilka----
korzystaj z opcji "zmień" zamiast pisać posty bezpośrednio pod sobą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szara z tymi mezami na porodowkach to roznie bywa Smile Niektorzy nie nadaja sie tam, w takim miejscu przestaja byc juz mezczyznami hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara



Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój się spisał na szóstkę z plusem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szara tylko ci pozazdroscic takiego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group