Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jnxxx jesli do wytrysku nie doszlo, a wczesniej rownie znie bylo wytrysku to nie ma mowy o ciazy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jnxxx



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 4:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wczesniej nie było wytrysku:)dzieki bardzo za słowa otuchy:)wydawalo mi sie to smieszne ze z tego moze byc ciaza ale jak czlowiek troche zdenerwowany to tak ma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozesz spac spokojny z tego ciazy nie bedzie. A na nastepny raz aby uniknac stresu, zastosujcie prezerwatywy, nie bedzie stresu Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
egzystencja



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, otóż. problem jest taki że od kilku miesięcy współżyje z chłopakiem. na początku zabezpieczaliśmy się prezerwatywami potem zdecydowaliśmy się na stosunek przerywany. kończyliśmy zawsze na zewnątrz nigdy w środku. co miesiąc miałam okres, co prawda miesiączkuje nieregularnie ale zawsze się pojawiał. w lutym kochaliśmy się w dni płodne (stosunek przerywany, skończył na zewnątrz), a w bieżącym miesiącu nie dostałam okresu, zawsze pojawiał się koło 8-9.. czy jakimś cudem mogliśmy "wpaść" ? powinnam zrobić test?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie powielaj takich samych postów w kilku tematach!!!Przeczytaj REGULAMIN Forum który zaakceptowałaś!!!

Powinnaś zrobić test. stosunek przerywany nie jest metoda antykoncepcyjną, wpadka bardzo możliwa, zwłaszcza, jeśli mogło być tak, że Twój partner nie wyszedł z ciebie na czas i w preejakulacie pojawiły się już plemniki zdolne do zapłodnienia.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hakelbak



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siemano mam pytanie czy przy uzyciu prezerwatywy ,nienastąpieniu wytrysku mozna zajsc w ciaże? z góry dzięki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a niby jak?
bez wytrysku ciazy nie ma Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monkaaa



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ech madra dziewczyna po szkodzie.
Piescilam sie z moim chlopakiem (dni plodne) i niespodziewanie on wszedl we mnie, ale na bardzo mala odleglosc (nie dalo sie wiecej bo chyba moja blona dziewicza na to nie pozwolila) trwalo to moze jakies 2 razy po 2 minuty ale bardzo plytko bo nie czulam go w sobie jakos za bardzo.
Potem jeszcze dlugo piescilam go reka,zeby doszedl.
Czy moge wykluczyc ryzyko ciazy?
PS Czy jest normalna rzecza, ze juz drugi dzien z rana obserwuje mala ilosc rozowej krwi na papierze toaletowym?
Niestety 'pierwszy raz' nie byl dla mnie pozytywnym przezyciem i odebralo mi to checi na dalsze doznania cielesne w najblizszym czasie. Ale to dobrze, bo nie bede bala sie ciazy.
Zycze milej wielkanocnej Niedzieli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

monka nie ma mowy o ciazy Smile
krew to normalna reakcja. została naderwana błona i dlatego pojawila sie krew.
w ciazy napewno nie jestes. mozesz byc spokojna Smile
co do ochoty na sex to wszystko w swoim czasie. najpierw "tam" musi sie wszystko zagoic i dopiero potem mozecie probowac dalszych przyjemnosci. napewno to sie zmieni . gwarantuje ze nie wyjdziecie z łozka Razz Rolling Eyes Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monkaaa



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 7:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za te slowa otuchy Smile Zauwazylam cos dziwnego, wczoraj minal 28 dzien cyklu, od kilku dni widze, ze mam spuchniete piersi - wczesniej mialam 'luz' w staniku, teraz wypelniaja mi caly, co budzi moj ciazowy niepokoj. Widze tez ze powiekszyly sie sutki i sa obrzmiale. Obserwuje to u siebie od mniej wiecej 4-5 dni. Zrobilam 2 testy ciazowe, wyszly negatywnie. Czy mozliwe zeby sie mylily?Czy mozna jednak podejrzewac ciaze?
Tak jak mowilam, bylo pocieranie, lagodne plytkie wejscie, ale wystrysk byl dopiero pozniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62  Następny
Strona 59 z 62

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group