Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie nie Smile
2 testy tez pokazały brak ciazy. chyba ze wykonałas je za wczesnie..
powinnas to zrobic po 16 dniach od stosunku. dla pewnosci mozesz zamiast tych aptecznych wykonac test krwi. kosztuje ok 30zł, robisz go w labolatorium i wynik na nast dzien. wykonujac ten test nie ma mowy o pomyłce, jak to czasem bywa z aptecznymi.
jak na moje oko to wszystko wskazuje na okres.
czekaj cierpliwie Wink**
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monkaaa



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzis znowu zrobilam test - negatywny. Zrobilam go w dniu spodziewanej miesiaczki, czyli dzis juz jest 29 dzien cyklu. A stosunek mial miejsce 2.04, czyli za wczesnie? Niestety mam nieregularne cykle, ostatni byl 25 dniowy,a przed ostatni 32 dniowy.
PS Mam nadzieje, ze nie robie off topu, ale moje narzady rodne nie sa jakos naturalnie nawilzone nawet w czasie podniecenia i potrzebuja dodatkowego nawilzenia. Czy te nawilzenie jakos stwarza plemnikom wieksza szanse na zaplodnienie powodujac wilgoc?

Dodano po 9 minutach:

Teraz widze Twoj post i widze, ze odpowiedni moment to 16 dni od stosunku. mam nadzieje, ze okres sie pojawi w tym tygodniu, oprocz tych nabrzmialych piersi nie widze u siebie zadnych innych objawow.
Nie umiem sobie jakos wyobrazic zeby bez wytrysku moglo dojsc do zaplodnienia. Czlonek mojego chlopaka bez odpowiedniego nawilzenia tez stawal sie 'suchy'
przepraszam ze tak sie rozwodze nad soba Wink

Dodano po 52 minutach:

Dodam jeszcze, ze zanik sluzu plodnego zauwazylam u siebie we wtorek/srode 30/31.03. a najwiecej bylo go 28.03
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

monkaa nic sie nie boj. no własnie.. jak mozna zajsc w ciaze bez wytrysku? rozumiem zeby Wam pekła gumka czy zeby doszedł w srodku i nie zdazył wyjac... a tak.. Smile
nie ma co sie zamartwiac.
test zrobiłas w odp, czasie. wiec spokojnie. w ciazy nie jestes Smile
ps- uzywacie gumek? jesli nie to moze zaopatrzcie sie w nie? bo po co Wam zbedny stres?


[/color=green]Istnieje już identyczny temat więc proszę o przeniesienie się tam:

http://www.biomedical.pl/forum/stosunek-przerywany-vt4968.html

Ten zamykam Smile / nowicjuszka[/color]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kornel85



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 8:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pamiętać należy, że plemniki pojawiają się tuż przed wytryskiem. Wytrysk poza nie daje 100% pewności! Smile

Radzę jednak się zabezpieczać przed nie chcianą ciążą. Najlepiej stosować kilka metod na raz! Tylko bez przesady;) Dwie prezerwatywy na jednym członku to przesada!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monkaaa



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tym feralnym 2.04 gumka niestety nie zostala uzyta.. ale wczoraj wraz z kolejnym testem kupilam juz prezerwatywy Smile
dzis z rana zrobilam czwarty test -i tez negatywny, chyba juz nie ma sensu robic wiecej, prawda? dzis 30 dzien cyklu,czekam cierpliwie na okres, tylko moje nabrzmiale piersi sa dla mnie dziwnym zjawiskiem.Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 9:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kornel85 napisał:
Najlepiej stosować kilka metod na raz! Tylko bez przesady;) Dwie prezerwatywy na jednym członku to przesada!

tabletki anty i prezerwatywy to też przesada

ps. usuń link z podpisu (patrz regulamin forum)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie.. po co stosujecie gumki skoro zazywasz tabsy? przeciez one sa własnie po to by zatrzymac owulacje. nawet jak w Tobie skonczy to ciazy z tego nie bedzie. pod warunkiem ze regularnie bedziesz zazywała tabletki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pakamerka



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 9:51 pm    Temat postu: PROSZE O POMOC Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MAm Pytanie czy jezeli prezerwatywa nie pękła i skonczylem poza partnerka to moze dojsc do zaplodnienia? I po jakim czasie są jakies dolegliwosci jezeli sie zajdzie.. prosze o szybką odpowiedz !!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pakamerka oj podstaw biologi nie mamy.... spalo sie na lekcjach co?:> PO cos chyba prezerwatywy sa... a jak wystapil wytrysk na zewnatrz to juz calkiem... plemniki to nie rambo. Nie ma szans na ciaze.

A objawy wystapują najwczesniej po 6-8 tygodniach od zaplodnienia a nie po kliku dniach...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pakamerka



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odpowiedz Smile.Stosunek odbył sie 11 dni temu.. Także moge spać spokojnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62  Następny
Strona 60 z 62

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group