Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MI ale ja tez stosuje przerywany i to od wielu lat. z reszta wiesz sama Smile i nie zaszłam w ciaze. dlaczego? bo znam swoj organizm i tez ufam mezowi Smile Wink wiadomo ze to nei metoda ale dla mnie jest o.k Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 12:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind znaojmosc organizmu owszem, ale z tego co pamietam to wy uwazacie na dni plodne i nie plodne, a po drugie wiesz jak jest z malolatami na forum :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kristto



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zrobilem to wczoraj z przyjaciółka , Stosowaliśmy metodę przerywana. Fakt Ze nawet będąc w niej na chwile nie zblirzylem sie do wytrysku nawet nie skończyłem podczas tego stosuku, w dodatku większość był to stosunek Analny. Ale powiem ze i tak przeżywam stres ze może to sie skończyć poczęciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GreenEyes



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie może skończyć sie poczęciem, ponieważ w czasie stosunku nie byłeś bliski wytrysku, więc nie masz czym się martwić Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 12:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kristto dokladnie tak jak GreenEyes mowi nie bylo wytrysku nie ma poczecia. Spij spokojnie a na nastepny raz sie zabezpieczcie - unikniecie stresu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kristto



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze może trochę panikuję, Ale niestety już taki jestem . Bardzo uważaliśmy Nawet ani razu nie odczuwałem uczucia , w którym czujesz ze zbliżasz się do końca , aż tak uważaliśmy. Chwilowe ciągi i przerwa zeby nie zbliżyć się za bardzo.Lecz w głowie to siedzi i na pewno następnym razem bez zabezpieczenia nic nie zrobię....
Dziękuje za słowa które trochę mnie uspokoiły..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lefuu



Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a ja mam do was kilka pytań bo szczerze przeszperałęm pół internetu i wszedzie jest inaczej ale skupie sie na tym co sie powtarza czyli. Moja dziewczyna ma cykle raczej regularne - no fakt ostatnio przechodzi anemie i miała troche rozegulowane ale to max 2 dni spoznienia ale tez i nerwy - sesja wiadomo. Mam pytanie wyczytałem na necie jak obliczać kiedy jest najwieksze ryzyko zajscia w ciaze i z tego co wielu pisze to tak: od następnie dnia kiedy ma sie pojawić okres dajmy na to 19 tego miesiąca, odliczyć 15 Dni i plus minus 3 dni w przód i w tył i wtedy podobno jest najwieksza szansa zajscia w ciaze - czy to jest faktycznie prawda? Bo pisałem wczesniej w tym temacie ze poprostu niestety nie mozemy sie kochać z zabezpieczeniem z kilku powodów - ale poprostu nie jestesmy w stanie wytrzymać bez seksu. Kochaliśmy się w tym miesiącu dokladnie 7 lutego i 10 lutego. Bynajmniej tak sam sobie obliczyłem jej dni niepłodne - dodam że sluz był wodnisty tzn nie był lepki, rozciagliwy itd. Oczywiście do wytrysku było jeszcze sporo czasu bo kończymy zawsze na zewnątrz wiadomo dlaczego. Aczkolwiek jak sie kochamy i np czuje że za "kilkanascie ruchów" mogło by się zakończyć przerywamy aż sytuacja sie ustabilizuje. Dodam również że przed każdym następnym stosunkiem od poprzedniego zawsze się dokładnie myje i oczywiście sikam. Prosze mi powiedzieć dziewczyny czy metoda stosowana przez nas - wiem niestety bez zabezpieczenia ale poprostu sie nie da - jest w miarę bezpieczna ? Czy tak jak pisałem te dni tak jak sobie licze są dniami nie płodnymi?. Prosze o porade. Aha no i oczywiście ostatnio miałą okres dokładnie 19 stycznia - praktycznie zawsze co 30 równe dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 12:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lefuu ->
cykl 30 dniowy : od 10 do 19 dnia cyklu sa dni plodne wiec uwazajcie z sexem w tym czasie. co do przerywania to sprawdza sie to napewno jak sa bezpieczne dni bo niczym nie grozi a jak podczas owulacji nie daj Boze nie poczujesz ze cos "poleciało" ? ta metoda jest dla par ktore moga sobie pozwolic na wydatek i wychowanie dziecka. wiem jaka jest Wasza sytuacja..a własnie: co z tymi gumkami Durexa? Avanti? probowałes?
jesli do wytrysku nie doszlo to w ciazy nie bedzie Smile spokojnie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie róbcie off'a... Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jnxxx



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Ostatnio zmieniony przez jnxxx dnia Pon Mar 01, 2010 10:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następny
Strona 58 z 62

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group