Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 60, 61, 62  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na chłopski rozum (dosłownie chłopski) to naprawde słodkie zdręczanie nas Razz

a tak na poważnie rozumie to. Każdy boi sie odżucenia a kobiety reagują w swoisty sposób.
Lęk przed odżucenie jednak ma swoje granice, tak jak każdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aneczka
Gość









PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc sluchajcie mam takie pytanie moze ktos tutaj mi odpowie!?
kurcze ja nie wiem ile dni po stosunku moge zrobic sobie test ciazowy oczywiscie wiedzac ze kocham sie w dni plodne no konkretnie chodzi mi o to po ilu dniach wykarze na tescie ze jestem w ciazy PLISSSSS odpiszcie mi na to!! Smile
Powrót do góry
Caroline



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam to Bobo Test wykrywa już 6 dniową ciążę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aneczka
Gość









PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki ¤Caroline¤ tylko szkoda ze nie ma takiej powiedzmy daty kilku np dniowej ze juz moge sprawdzic bo jak by czasem nie bylo tego testu!
ehhh to wszystko jest niby takie oczywiste a tak z 2 strony nie!!
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

większość testów wykrywa ciążę po 6 dniach od zapłodnienia. Zapytaj sie w aptece o taki test . Oprócz BOBO testy są jeszcze inne np. pretest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Caroline



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jednak ja proponuje pójście do lekarza rodzinnego, poprosić o skierowanie na badania poziomu hcg (gonadotropiny) we krwi. Można też iść samemu do labolatorium, ale wtedy za badanie trzeba zapłacić w okolicch 20-25 zł, ale wynik jest bardziej dokładny niż test ciążowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po co odrazu się kłuc, nie lepiej najierw zwykły test??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Caroline



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak kto woli Smile
Ja tam kłucia się nie boję Smile
Jeśli chciałabym być pewna to bym poszła do lekarza po skierowanie na badania poziomu HCG we krwi. Po pierwsze takie badanie jest dokładniejsze a po drugie można mu bardziej zaufać.
A kto jaki sposób wybierze to już jest jego sprawa. Jest wiele testów na rynku strumieniowych i płytkowych i są badania laboratoryjne. Wybór jest nie mały.
Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dawidek
Gość









PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 2:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam was ja mam 17 lat i robiłe to juz duzo razy Laughing i stosujemy stosynek przerywany i nic to jest naprawde skuteczne
ale mam pytanie czy nielepij miec gumke i stosowac stosunek przerywny prosze o szybką odpowiedz pozdro Cool
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 7:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchaj no albo wóóz albo przewóż. Jeżeli używallibyście prezerwatyw to juz stosunek przerywany jest zbyteczny, zabierasz tylko partnerowi troche więcej przyjemności
Stosunek przerywany jest akyrat jedną z tych metod antykoncepcji która niestety jest bardzo mało skuteczna. Najpewszniejsze są prezerwatywy i pigułki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 60, 61, 62  Następny
Strona 2 z 62

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group