Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 60, 61, 62  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawidek
Gość









PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ok a jerzeli ja nierobie tego dziennie tak sporaddycznie to robimy a pigułek niechce brac moja dziewczna i co ja mam zrobic
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kupic prezerwatywy w aptece, najlepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dawidek
Gość









PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dzieki ci bardzo Smile bo ja zakrzdy razem jak to robie to mam takiego stracha ze szok masakra normalnie
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Post ........Aneczka....... dotyczący temperatury ciała został przeniesiony do tematu............metody naturalne..............





-------------------przeniesione przez rudziutka------------------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aneczka
Gość









PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko ok rudziutka mialas takie prawo przeniesc moje pytanie do "metod naturalnych" tylko jest jedno ale: sluchaj ja to pytanie zapisalam sobiew ULUBIONYCH aby bezposrednio wchodzic i patrzec jakie sa pary i tym podobne wiec ja nie bede mogla teraz zobaczyc jak mi inne kobiety wytlumacza o co w tym wszystkim chodzi poniewaz ja nie mam pojecia jak tam wejs no bo ja przez przypadek weszlam na ta stronke!;(
WIEC: JESLI MOZESZ TO TERAZ PODAJ MI STRONE JAK MOGE TAM TRAFIC BO KURCZE TERAZ JAKOS TAK GLUPIO WYSZLO CHOCIAZ WIEM ZE MOZNA TAK ZROBIC z gory dzieki pa
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 7:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/temperatura-ciala-vt1186.html

O to link do tego tematu. A jak chcesz zobaczyć całe forum wystarczy nacisnąć na logo forum (w lewym górnym rogu każdej srony - taka czaszka) w tedy pojawi sie główna strona na której będą działy, wystarczy kliknąc na dział "Metody naturalne" (jest tak miejwięcej na środku) i tam już znaleść swój temat Smile

Tematy sie poruszają w pionie, nowsze (te założone, bądz gdy ktoś w jakimś temacie odpowie) zostają przesuniete na góre. Więc czasem trzeba poszukać sobie swojego tematu, bo nie zawsze jest on na samej górze w danym dziale Smile

Jeżeli masz zamiar częściej odwiedzac forum (do czego serdecznie zachęcam), proponuje zareestrować sie Smile w tedy takie kwestie będzie można wyjaśniać w prywatnych wiadomościach Smile

Pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matarniak



Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 12:09 am    Temat postu: Stosunek przerywany Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo szczegółowo zapoznałam sie z hasłami kropelkowanie i płyn przed wytryskiem. Rozumiem ze tylko w przypadku kroplekowania mogą wystąpić plemniki. Czy jezeli kochałam sie z partnerem bez zabezpieczenia = 60 sekund a on dokonczył ręką, to czy możliwe jst zajście w ciąże , czy w tym przypadku mam zażyć tabletke po? prosze o szybką odp!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 7:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluje określenia czasu, ja gdy kończe sie kochać i nawet wzrok przejedize na zegar to nigdy nie pamiętam o której zaczeliśmy RazzRazz

Nie, nie ma możliwości, jeżeli sperma nie miała kontaktu z twoimi drogami rodnymi oraz zadbaliście o higiene to nie ma co sie namyślać lecz cieszyć z przeżytej przyjemności Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 9:55 am    Temat postu: niewiedza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam taki problem ostatnio kochalam sie z moim chlopakiem w dni plodne bez żadnego zabezpieczenia tylko że był to stosunek przerywany, czy to możliwe żebym byla w ciąży i po jakim czasie juz występują objawy?

---- edit by Paweł:
Zmiana tematu, na litość jest już 8 tematów o tytule "czy moge być w ciąży?" a na to pytanie i tka nikt nigdy nie będzie wstanie odpowiedzieć.
A wystarczyło tylko nie zmieniać tego przez tydzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mało skuteczna metoda. plemniki wydostające się przed wytryskiem mogą spowodowac zapłodnienie.

musisz zrobić test.

a pozatym.... poczytaj jak to wpływa na Wasze zdrowie, artykuł znajdziesz w dziale metody naturalne.
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 60, 61, 62  Następny
Strona 3 z 62

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group