Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 60, 61, 62  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 1:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak tylko ze on ma wytrysk tylko nie we mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No napisałam, że lepiej tak nie robić bo to niezdrowe. Lepiej zastosować jakiś rodzaj antykoncepcji i być spokojną. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prozANKA



Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli przerwiesz branie tabletek to plodnosc wzrasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 8:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy orgazm ma jakis wpływ czy sie zajdzie szybciej w ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 9:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakto czy ma jakis wplywa...chyba nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

wytrysk podczas orgazmu oczywiście że tak..ale sam orgazm?dlaczego mialby mieć wpływ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naprawdę pytania czasem mnie przerażają, bo za diabła nie wiem jak odpowiedzieć na rzeczy oczywiste i proste.

To mnie załamuje, coś oczywitego i prostego staje sie skomplikowane i nawet nie mogę sie wściekać, bo jak tutaj sie wściekać jak po prostu bierze mnie niemoc i zatyka gdy mam napisać odpowiedz na coś takiego.

Orgazm kobiety ma wpływ na zajście w ciąże, orgazm w biologicznym znaczeniu to skurcze pochwy które powodują szybsze dojście plemniczka do jajeczka.

No oczywiście wszyscy znamy ten inny skutek orgazmu, bardzo przyjemne rozładowaine napięcia.
Jednym słowem ogromna przyjemność.

Orgazm meżczyzny podobnie, służy rozładowaniu emocji, napicia, on i wspomaga wytrysk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaa Very Happy nie zrozumialam o co chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalissea. czy zycie w niepewnosci jest ciekawe?? to bardzo dziwne uczucie wrecz straszne. bezpszerwy po glowie chodzi mysl jak moge byc w ciazy, urodze dziecko, to nie mozliwe. w pewnym momencie czlowieka zzera paniczny strach. zaczyna sie zastanawiac czy zabic sie usunac ciaze, uciec z domu zeby nikt sie nie dowiedzial. dla mlodej dziewczyny podejrzenie ze jest w ciazy jest jak wyrok. nie wiem co bym zrobila jakbym teraz zaszla w ciaze. dlatego mysle wczesniej o zabezpieczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to normalne że jesli już się podejmie decyzję o współżyciu to trzeba się zabezpieczyc bo po co robić aborcję lub urodzić niechciane dziecko?

Ostatnio zmieniony przez Yalissea dnia Pią Lip 14, 2006 4:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tragedią jest to że młode osoby uważjaą seks za coś oczywistego normlanego oraz porzdanego.

Nie raz słyszałem przechwalanie sie młodych facetów "ja już nie jestem prawiczkiem, przeleciałem już 6 panienek". Co mnie przeraża mówiąc jasno, żaden z tych facetów nie jest wstanie zaskoczyć mnie niczym, za małą wyobraźnie erotyczną mieli, z tego że coś naprawde tylko cielesnego traktują jak coś co im sie należy.

Ok, niech mają po 19, 20 lat (odpowiadają za siebie - prawnie przynajmniej), na dobrą sprawę są wstanie utrzymać rodzina, rezygnując ze szkoły studiów, harując jak wół fizycznie wyciągając jakieś 900 zł miesięcznie, z przeznaczeniem na skromne bo skromne ale utrzymanie rodziny.
(no i jak by wszyscy jeszcze tak do tego podchodzili, większość ucieka i nie wyobraża sobie czegoś takiego)

Ale nie do cholery 16 czy 15 latkowie, nie są wstanie w żaden sposób bez pomocy chodzby finansowej rodziców utrzymać siebie i dziecko.

Nie mówiąc o sprawach psychiki które poruszacie.

Właśnie osoby zbyt młode nie są wstanie wyobraźić sobie nawet dalszego życia.
Ktoś odpowiedzialny mający nieco wicej lat, jest wstanie (co nie znaczy ze zawsze tak musi myśleć, to jego wybór).

Tak na dobrą sprawę to nadal będzie dziecko rodziców tej parki.
To nie ich dziecko to dziecko ich rodziców, to ich rodzice będą musieli przejąć odpowiedzialność (czasem nawet prawną), utrzymanie, wychowanie.

No ale seks jest cool, a pieprzenie że to nie dla wszystkich to jakieś staroświeckie gadanie, pewnie jakiś nawiedzonych kleryków!!.

No ja ani klerykiem nie jest, nawiedzony też sie nie czuje, fantazje erotyczną mam dość sporą, a jakoś nie uważam aby seks był czymś co sie każdemu i zawsze należy.

Niestety u nas jest na odwrót, robi sie z tych dzieci ofiary, lecz nie widzi sie winowajcy.

Nie jestem za tym aby młodych ludzi z takimi problemami pozostawiać samym sobie, oczywiście trzeba im pomóc, ale zrobić też aby takiej pomocy potrzebowało coraz mniej ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 60, 61, 62  Następny
Strona 5 z 62

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group