Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to może wpłynąć na zdrowie? chyba jednak bede musiala zrobic ten test bo juz sie boje, ale za ile występują objawy czytalam o tym ale nie wiem jak to jest w praktyce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

objawy ciąży?

jesli o to Ci chodzi to przeczytaj temat "Objawy ciąży" w dziale o takiej samej nazwie. tam masz wszystko dokładnie napisane.


kurczę, ludzie przecież na tym forum wszystko jest...poszukać trochę. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem że tu jest bo czytałam dużo artykułów ale chce wiedziec czy któraś z was byla w ciąży i jak to odczuwała?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 10:28 am    Temat postu: Czy to jest niezdrowe? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie czy jeśli sie kocha z chlopakiem on doszedl do orgazmu ale nie spuścil sie we mnie czy to mu szkodzie na zdrowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stosunek przerywany nie jest najbardziej zawodzaca metoda. trudno jest stwierdzic czy mozesz zajsc w ciaze. nastepnym razem warto pomyslec o zabezpieczeniu zeby sie niepotrzebnie nie stresowac co moze sprawic ze spozni ci sie okres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie bylam w ciąży i nie mam najmniejszego zamiaru, ale według mnie jeśli nie planujesz dzidziusia to pomyśl o antykoncepcji, bo według mnie stosunek przerywany to żadne zabezpieczenie.


Naneczka a powiedz mi czy życie w niepewności jest ciekawe? Ta metoda jest zawodząca, bardzo często zresztą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze niech mi ktoś odpowie??????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 1:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może i jest zawodząca, zle zrobilam bo nie pomyslalam a mam takie pytanie bo wczesniej bralam tabletki przez 3 miesiące i teraz jest ten 4 miesiąc kiedy sie kochalam bez zabezpieczenia w dni plodne to pomimo tego ze bralam tabletki tez jest duże ryzyko zajścia w ciąże???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 1:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anula_5555 napisał:
może i jest zawodząca, zle zrobilam bo nie pomyslalam a mam takie pytanie bo wczesniej bralam tabletki przez 3 miesiące i teraz jest ten 4 miesiąc kiedy sie kochalam bez zabezpieczenia w dni plodne to pomimo tego ze bralam tabletki tez jest duże ryzyko zajścia w ciąże???
tylko ze teraz w ten 4 miesiąc odstawilam tabletki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 1:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, nie zaszkodzi.

co prawda stsunek przerywany ma zły wpływa na faceta, bo może prowadzić do nerwic seksualnych a niekiedy do impotencji. na forum jest wszystko napisane, wystarczy poszukać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  Następny
Strona 4 z 62

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group