Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniający się okres-temat specjalnie do tego przeznaczony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 72, 73, 74  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kitky



Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 2:00 am    Temat postu: witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanko.mi okres spóźnia się 11 dni i zastanawiam się czy nie jestem w ciąży.test robiłam wczoraj rano i wyszedł negatywny Sad . choć chciałabym żeby było inaczej.z moim chłopakiem kochamy się prawie codziennie i się nie zabezpieczamy w żaden sposób,przeciwnie chcemy mieć MALEŃSTWO.od paru dni boli mnie brzuch i często chodę robić siusiu. czasem mam też mdłości.

Czy możliwe jest że test nie może wykryć jeszcze ciąży?pewnie musze jeszcze poczekać na zrobienie drugiego testu.
Przyznam że bardzo się niecierpliwie.
PS.mam raczej regularne@ ,nie chorowałam na nic ostatnio i nie mam żadnego stresu.
PROSZE o szybka odpowiedź i z góry dziękuje
pozdrawiam gorąco Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozliwe ze test moze nie wykryc ciazy. Moim zdaniem albo zrobisz badanie z krwi zeby sprawdzic czy jestes w ciazy albo zaczekasz cierpliwie do okresu. No i jesli sie nie pojawi to pojdziesz do gina. Najlepiej juz dzis umow sie na wizyte zeby pozniej nie czekac..
Powrót do góry
sos



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mile Panie. Powiedzcie mi, znacie moją sprawe.. 7 dni porzed @ byl sex, ale nie nadeszla dzis mi się spóźnia 10 dzień. To chyba dużo. 14,5 doby po stosunku robilam test - negatywny. Dziś 16,5 doby po powtórzylam też negatywny. Ale czy to nie za wcześnie. Czy test może jeszcze nie widzi hormonów. Nawet jesli powiecie, że to nie ciąża to ja i tak ide w pon na test krwi beta HCG. Tylko dziewczyny powiedzcie mi jak potem odczytać wyniki żeby sprawdzić czy jestem czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest za wcześnie! Już dostałaś odpowiedź na to pytanie!

Co do wyniku bety. Dostaniesz wynik i normy. Musisz porównać po prostu z normami. Tyle.

I nie zadawaj kolejny raz tego samego pytania bo zaśmiecasz forum. Dostałaś odpowiedź wiele razy. Przeczytaj lepiej regulamin forum.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

własnie SOS... forum to nie smietnik. chcesz ostrzezenie dostac? ile razy mozna Ci pisac to samo. nie bedziemy wkolko wałkowały..;/ nasze nerwy maja granice. porzadek ma byc i juz. Exclamation koniec biadolenia
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sos



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Problem nadal mam, może już tylko emocjonalny, ale wole się upewnić.
7 dni przed @ byl sex w gumce, pamiętacie? Powinnam dostać @ 18.03. Mam już 12 dni spóźnienia. Od tygodnia boli mnie brzuch i piersi jak na okres ale go nie dostaje. Dziś poszlam na badanie krwi hcg - bardzo się boję. Jaki może być wynik? Pani w laboratorium powiedziala mi, że dzisiejszy test z moczu po 18,5 dobach powinien już pokazać prawde. Czy test hcg też będzie negatywny, czy może test z moczu jest jeszcze niewiarygodny. Prosze o rade, nie denerwujcie się na mnie dziewczyny, ale bardzo się boję. 14,5 doby po, 16,5 doby po a dziś 18,5 doby po to chyba już by coś pokazal jakbym zaszla, prawda? Spójrzcie na to obiektywnie i napiszczie mi prawdę, bardzo prosze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sos wynik bedzie wiarygodny.odbierz wyniki i pisz na forum jakie normy wykazało badadnie... jesli wykaze brak ciazy to maszeruj do ginekologa ,byc moze trzeba bedzie wywołac okres! ? Neutral.
ps- widzisz co stres robi? Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sos



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak... ale boje sie. Z Twojej wypowiedzi "Wind of Hope" wynika, że już sama nie jesteś pewna mojego wyniku. Wiem, że jutro wóż albo przewóz!!! Ale jak myślisz czy 18,5 doby po stosunku dzisiejszy test z moczu, który wyszedl negatywnie można uznać z dużą dozą pewności za wiarygodny bo pani w laboratorium powiedziala, że nie może być pewna ale 18,5 doby po to powinien juz cos pokazać nawet malutką słabiutką kreseczke?? I czy w takim razie jest duże prawdopodobieństwo, że wynik hcg też bedzie negatywny?? Nie moge być w ciąży!!! Zrobilam to z facetem, który nie może być ojcem, to byl glupi moment!! Bardzo sie boje!! Napisz szczerze co myslisz czy dzisiejszy test z moczu Quick Vue może być wiarygodny nawet jesli zakladam, ze owulacje moglam mieć 5 dni po sexie czyli dzis moglo minąć 14dni od zaplodnienia?? Wiem, że Cie wkurzam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja123



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej!
Pewnie już wam sie nie chce odpowiadac w kółko na te same pytania, ale sie nie mogę powstrzymać by zapytać was o mój przypadek. Może mi pomożecie?
W dniu spodziewanego okresu miałam burnatne, brązowe plamienie. Trwało ono 1 dzień i do dziś nie dostałam okresu. Robiłam 2 testy - jeden w dniu spodziewanego okresu a drugi tydzień później w oba wyszły negatywne. Od tego czasu minęło 10 dni tj. o tyle spóźnia mi sie okres. Nie mam zadnych objawów ciążowych typu: mdłości. Czasem swędzą mnie piersi i to tyle.
Czyżby test jeszcze nie wykrył ciąży, czy jest inna przycznya braku okresu? Dodam że uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia ale nie doszło to wytrysku w "środku" - wiem że to żadna metoda antykoncepcyjna. Gdybym jednak była w ciąży to cieszyłabym sie.
Mam nadzieję że mogęl iczć na waszą pomoc,
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sos Zadajesz po raz kolejny to samo pytanie.Już na nie dostałaś kilkanaście razy odpowiedź!!! Test jest wiarygodny!!! Ale pewniejszy jest test z krwi. Testy z moczu czasem się mylą.

Dostajesz ostrzeżenie.

ja123 Objawy ciąży pojawiają się dużo później. Także na razie nie ma mowy żeby wystąpiły. Test będzie wiarygodny jeśli wykonasz go 14-16 dni od stosunku. Co do ciąży...Ja bym ją wykluczała...Najlepiej idź do ginekologa. Może to jakaś infekcja...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 72, 73, 74  Następny
Strona 73 z 74

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group