Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniający się okres-temat specjalnie do tego przeznaczony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 72, 73, 74  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A kosztuje ok 12-15 zl
Powrót do góry
elizabeth II
Gość









PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 5:45 pm    Temat postu: ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie racja, ale bardzo dziękuję za odpowiedź Wink Myslałam po prostu, że może jest jakaś norma, czy wyznacznik. Najlepiej wybiorę się do lekarza.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 8:58 pm    Temat postu: objawy ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elizabeth II i co z tym okresem?? bo mi tez sie spożnia i nie wiem co robic?? do lekarza narazie nie mam za bardzo kiedy isc
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej ja dzis kupiłąm test i zrobiłam zapłaciałam 10 zł.i wydaje mi sie dobry mozna go robic o kazdej porze dnia i nawet 3-2 dni przed miesiączka kup sobie
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć smutna.Moim zdaniem powinnaś zrobić test ciążowy.I najlepiej zrób go rano,bo wtedy jest najwyższe stężenie hormonu-choriongonadotropiny. Very Happy Niezależnie od wyniku powinnaś także udać sie do ginekologa.Jest on w stanie wykryć w badaniu usg ciążę około 6 tygodniową.Życzę powodzenia.Trzymaj się.Pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciekawa



Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 10:14 am    Temat postu: Spóźniony okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie poand miesiąc temu miałam poobna sytalcje co w temacie ile % przy pettingu. Okres mi się spóźniał pare dni w miedzy czasie zrobiłam dwa testy wyszly negatywnie po paru dniach dostalam miesiaczke a teraz mija już czwarty lub piaty dzien kiedy mi się powinna zaczac liczyc z tym drugim terminem i nic co może być tego objawem mysle ze ciaze należy wykluczyc proszę ojakas odpowiedz bo się zaczynam denrwowac pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest link do tej strony....

http://www.biomedical.pl/forum/ile-przy-peetingu-vt693.html?highlight=ile

prosze cos napisac c to moze byc strasznie sie denerwuje
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciąża to naprawde jedna z możliwośc która nie jest wcale przeważająca przy spoźnieniu okresu.

Należalo by się zastanowić na ile jest tak naprawde możliwa ciąża a na ile mogły wpłynać na to inne czynniki które mogą przesunąc okres.

W razie braku alternatyw bądz też dużeo niepokoju warto zasięgnąć rady lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja miałam kiedys tak( nawet doradzałam się Was ,przeczytaj mój wątej gdzies powinien być) nio i tez zrobiłam 2 testy bo okres spózniał mi sie, no ale po 40 dniach dostałm,mówię sobie, że dostane teraz normalnie otóż dostałm po 43 dniach.Byłam u ginekologa po tym jak dostałm okres po 40 dniach od ostatniego okresu no i dokturka przepisała mi lekarstwa bo miłam jakies zapalenie.
Powrót do góry
daria2711



Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 2:49 pm    Temat postu: Mam pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy jezeli uprawiałam seks w swoje dni płodne to mam jakies szanse zeby zajsc w ciaze? jak mozna rozpoznac u siebie ciaze juz po kilku dniach od zapłodnienia??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 72, 73, 74  Następny
Strona 2 z 74

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group