Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniający się okres-temat specjalnie do tego przeznaczony

Idź do strony 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anonim
Gość









PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 2:01 pm    Temat postu: spóźniony okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co robic obawiam sie ze jestem w ciazy!! Okres spoznia mi sie juz 10 dni lecz nie mam zadnych objawow ciazy. Wspolzylam z partnerem dzien przed planowana miesiaczka. CZy to jest dzien plodny?? Chce zrobic test ale nie wiem czy nie jest za pozno!! Odpiszcie szybko prosze !!
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dni przed miesiączką są dniami niepłodnymi. Ale mogła ci się miesiączka przesunąć a co za tym idzie jajeczkowanie nastąpiło później więc mogłaś uprawiać seks w okresie płodnym. Na test nie jest za późno. Zrób test.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonim
Gość









PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje ze sie nie przesunęla. Zawsze mialam regularna miesiaczke. Czy duze jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy?? Dlaczego okres spoznia mi sie 10 dni?
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powodów może być wiele. Np. przeziebienie i leki, które zażywasz, steres - może być to własnie stres z obawy przed ciążą... zmiana klimatu, nieregularny tryb zycia np. nieprzespane noce. Zrób test. Będziesz wiedzieć - nie zadręczaj się. Można też nie mieć okresu i wcale to nie znaczy, że jest się w ciąży. Prawdopodobienstawa Ci nie podam, bo to troche wróżenie z fusów. Teoretycznie miałaś stosunek w okresie niepłodnym ale sama widziś z jakiego powodu okres Ci się rozlegulował...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test jest teraz bardzo odpowiedni i nie jest za późno, wręcz przeciwnie w sam raz. Testy pokazują wiarygodne wyniki własnie 10 dni po spodziewanej miesiączce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smutna_5
Gość









PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 12:39 pm    Temat postu: spozniona miesiaczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo boje sie dlaczego spoznia mi sie okres i to juz 8 dni. Nie wiem co powinnm zrobic moze test ciazowy?A jesli tak to jakie sa nalepsze i ile kosztuja. Ale czy to da mi 100%odpowiedz.. Pomozcie!!! Prosze...
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinien dać odpowiedź na 99,9% a to chyba dużo? Brak miesiączki nie zawsze musi oznaczać ciążę.
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do jakości testu najlepiej skonsultować się z farmaceutką, ona powinna doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elizabeth II
Gość









PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 2:25 pm    Temat postu: spóźniony okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim!Smile Mam pytanie dotyczące spraw intymnych, a właściwie nie mam nikogo z kim mogłabym porozmawiać na ten temat. Otóż spóźnia mi się okres już 6 dni. Z moim chłopakiem zabezpieczamy się i nie było żadnej wpadki, ale i tak denerwowałam się, więc zrobiłam test ciążowy (3 dni temu) i wyszedł wynik negatywny. Ale okresu jak nie było, tak i nie ma. Nie wiem, jak długo mam oczekiwać na okres? Wiem, że wpływ na opóźnienie okresu mają zażywane antybiotyki (ja zażywałam antybiotyki i inne lekarstwa), ale nie wiem jak długo opóźniają one okres? Trochę się denerwuję całą tą sytuacją.. Proszę o obiektywną odp. i z góry dziękuję! Smile
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To bardzo indywidualna odpowiedz. Nikt na forum ci nie napisze ile dni masz czekać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 72, 73, 74  Następny
Strona 1 z 74

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group