Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniający się okres-temat specjalnie do tego przeznaczony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 72, 73, 74  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

testy ciążowe przeważnie wykrywaja ciąże od 6 dnia po zapłodnieniu. Jednak trudno jest stwierdzić ciążę przed upływem 3 tygodni. Chyba naj pewniejsze jest badanie poziomu hcg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Seks sam wsbie nie jest czymś zlym czego trzeba sie wystrzegać Wink Jeżeli odpowiednio sie zabezpieczysz to dni plodne nie mają nic do powiedzenia w sprawie zaplodnienia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciekawa



Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mysle ze ciaze mozna wykluczyc skoro po tych zajsciach miesiac temu okres opoznil sie pare dni ale byl normalny jak zwykle moze to jest skutek ze wtedy sie spoznil okres i teras musi sie jakos ustabilizowac??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam zadnych objawo typu mdlsci czy zwiekszony apetyt nic takiego
Powrót do góry
ciekawa



Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak sie nie ma takich objawow to raczej nie jest sie w ciazy prawda??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie. Objawy, w zalezności od organizmu kobiety, mogą sie pojawić bardzo nasilone, moga sie pojawić niektóre, albo wcale może ich nie być. Wtedy mówi sie że jest to łagodna ciąża. Dokładne objawy ciąży są opisane na forum w temacie "objawy ciąży"
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiki



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 3:58 pm    Temat postu: spoznia mi sie miesiaczka :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wirtam! juz tu wiele osob poruszalo ten temat, ale ja mam pare pytan
1. czy zawsze sa objawy przed miesiaczka , bo ja zazwyczaj miewalama ostre bole jajnikow piersi itp bol byl niedowytrzymania, natomiast teraz okres spoznia mi sie tydzien a mi nadal nci nie boli i nic nie wskazuje na to ze dostane okresu
2. zabezpieczalam sie z chlopakiem zawsze prezerwatywa, zawsze po stosunku moj partner ja sprawdzal dmuchajac ja czy nie jest peknieta, i nie bylo widac czegos niepokojacego. no i wlasnie zastanwia mnie to , czy jest taka mozliwosc ze dziurka byla tak malenka ze moglismy tego nie zauwazyc?
3. i chialabym zaznaczyc ze mam nieregularne miesiaczki, ostatnio okres spoznial mi sie 13 dni Surprised no ale wtedy chociaz mialam jakies objawy, a teraz nic:((
4. boli mi troszke glowa, no i mamm zle samopoczucie, ale innych objawow ciazy narazie nie mam
PROSZE O ODPOWIEDZ NA MOJE PYTANIA, Z GORY DZIEKUJE
PS. jestem tu pierwszy raz wiec jesli taki temat juz tu jest czy popelnilam jakis blad to z gory przepraszam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozwiązanie techniczne dotyczące powtarzania sie pytań, jest dość trudne do rozwiązania, więc to nie żaden bląd, zwłaszcza że zadajesz konkretne pytania a nie tendencyjne Smile co Ci sie chwali

1) objawy przedmiesiączkowe nie zawsze występują oraz mogą ustąpić z czasem. nie chciał bym Cie wprowadzać w zbytnią euforie ale jest możliwe że od tej pory dolegliwości będa mniejsze bądz wogóle nie zauważalne.

2) Rzecz dyskusyjna, jeżeli jednak nie było znacznych uszkodzeń to warto przyjąć że nie została uszkodzona. Można sie sprzeczać o mikro uszkodzenia struktury porowatej gum z jakiej jest stworzona prezerwatywa. Chodz to już naprawde toretyczne dywagacje raczej dla technologów firm prdukujących tego typu asortyment.

3) Jeżeli nieregularne miesiączki zdarzaly sie wcześniej to jest duże prawdopodobieństwo że ta też jest nieregularna, w końcu jak przez jakiś czas wcześniej były nie regularne to skąd założenie iż ta miała by być w terminie.

4) No jak na objawy ciąży to troszke za mało, bo ból głowy oraz złe samopoczucie może być wywołane naprawde wieloma czynnikami. Chodzby calą tą sytacją.
Polecam lektóre tematu:
http://www.biomedical.pl/forum/faq-najczestrze-pytania-w-tym-dziale-przeczytaj-vt1128.html

Tam jest zestawienie najciekawszych i najbardziej rozbudowanych tematów, znajduje sie tez w tym zestawieniu temat opracowany przez lekarzy (tabelka) który tez jest przyklejony na górze tego działu a mianowicie:
http://www.biomedical.pl/forum/objawy-ciazy-vt233.html

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedzi na moje pytanie. ale mam jeszcze jedno, dzis w ciagu dnia czuje ze mam nabrzmiale podbrzusze, tak jakby macica troche sie powiekszyla, czy to bardziej jest objaw ciazy czy moze nadchodzacego okresu?
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to objaw nadchodzącego okresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 72, 73, 74  Następny
Strona 3 z 74

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group