Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skarbnica porad! - jak zasiać "fasolke"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno bedziemy razem z Gosia trzymały paluchi Razz Wink wszystko bedzie dobrze Smile powodzenia!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doniczkowa



Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może masz racje. W poniedziałek polecę na krew!! Jestem ciekawa czy ta podwyższona tempka utrzyma się przez jakiś czas....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asikkdobre witaminki nie są złe Smile oczywiście, że będę mocno trzymać kciuki...a wy po prostu róbcie swoje Mr. Green
doniczkowa zrób koniecznie i daj znać jaki wynik Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doniczkowa



Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 6:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dostałam wynik beta HCG wyszedł poniżej 1. Niestety nie ma fasolki, ale bóle podbrzusza i piersi są, więc w najbliższym czasie lecę do lekarza, bo czuję że coś jest nie tak. Może pojawił się torbiel? (Kiedyś miałam na lewym jajniku).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć dziewczyny. strasznie mi smutno bo miałam nadzieje ale ona znowu odeszła. miałam mieć okres 13 lipca a dostałam dopiero dziś i już myślałam że tam się coś zalęgło. a tu nic...znowu cisza. Sad a ja już się cieszyłam. potem poszłam do toalety bo myślałam że to plamienie ale niestety zaczęłam krwawic na dobre:( już nie mam tak bardzo bolesnych i obfitych miesiączek...ani mnie przy nich nie bolą piersi ale to chyba zasługa tych tabletek które dostałam od mojej gin. a ja się łudziłam że to taki 3 dniowy że zaraz przejdzie bo tam jest dzidzia...ale nie moge sobie tak wszystkiego wmawiac i jeszcze sama w to uwierze Smile no cóż dalej się bedziemy starac Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Asikk ale krwawienie w ciazy to przeciez nic dobrego... Neutral... wiec jak mozna sie cieszyc Razz z 3dniowego krwawienia? ja bym była przerazona...chyba ze tak organizm daje znac ze doszlo do zapłodnienia.. ;>.
nie martw sie! napewno Wam sie uda zasiac fasolke Smile nie nakrecaj sie zbytnio, pamietaj o blokadzie..;/ im bardziej pragniesz tym ciezej zajsc... Sad powodzonka!!! Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale łatwo tak powiedzieć...a gorzej w praktyce. Crying or Very sad eh...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no łatwiej mowic niz robic ale musisz sie postarac Smile***
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

staramy się cały czas Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group