Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skarbnica porad! - jak zasiać "fasolke"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myśle że z nim jest wszystko ok ponieważ już jedną dzidzie mieliśmy..może faktycznie za często to robimy...poprzednio robiliśmy to tak sporadycznie od czasu do czasu a nie tak jak teraz co 2 dzień a w dni płodne codziennie... wtedy nie myśleliśmy tak o tym..kiedy szłam do łazienki zrobic test byłam przekonana że z tego nic nie będzie tu pach..2 mocne krechy. ucieszyłam się jak szalona...lekarze mówili że po zabiegu jest w pożądku...chyba masz racje że mamy obsesje na tym punkcie...musimy trochę przystopować... i przestać tak o tym myśleć...powiedzieć jest mi łatwo gorzej w praktyce.. nie moge tak O poprostu nie myśleć o tym...ale myśle że wartto spróbować ponieważ dużo o tym czytałam... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zobaczysz jak tyko "blokada" sie zwolni - znow zobaczysz 2 kreseczki Smile Very Happy
odpocznijcie narazie od "staran"... co ma byc to bedzie..pozwol działac naturze Smile
powodzenia!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje za pomoc...musze to jeszcze mojemu Tomkowi wytłumaczyc...Sad(
tak już bym chciała nie dostac @ w tym miesiącu jeszcze około tygodnia niepewności... Sad boje się kolejnego rozczarowania..eh.. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

głowa do gory :_) zobaczysz ze sie wkoncu uda Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doniczkowa



Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 8:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Jestem tu nowa. Mam wielki problem... otóż 23. 05 miałam okres, dziś jest 49 dzień cyklu a okresu nie ma. Robiłam 3 testy wyszły negatywnie (ostatni w 07.07.) Od 2 dni mam podwyższoną temp (37,1), bóle piersi i podbrzusza. Nie wiem czy to można nazwać leczeniem, ale w 26 dniu cyklu byłam u lekarza, powiedział czekamy za miesiączką i robimy badania hormonalne, a tu miesiączki nie ma. Czy któraś z Was była w takiej ciężkiej sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope dzięki że jesteś ze mną i mnie wspierasz:) to naprawde pomaga.. ale trace już nadzieje że się uda jeszcze w tym roku:( Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asikk wiem, że łatwo mi pisać, ale jak nie w tym roku to w następnym.
rozumiem,że ciężko się nie nakręcać i nie pragnąć kogoś za kim tak bardzo się tęskni. wiem jednak, że takie wyczekiwanie i niecierpliwienie się może zadziałać całkiem odwrotnie- im bardziej będziecie się starać tym ciężej będzie Ci zajść w ciążę.
nie umiem powiedzieć kiedy się Wam to uda. ale jakoś tak jestem pewna, że w końcu zobaczycie dwie kreseczki i tą maleńką fasolkę na USG Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pewnie ze tak! trac HoPe Razz Smile wiesz ile lasek na forum ma PCOS i zaszło w ciaze po wielu nieudanych probach? pisze tak zeby Ci pokazac ze wiara czyni cuda,nie mozesz sie poddawac ! Smile pamietaj.jak Ci tylko to pomaga to pisz na forum Smile zawsze to lepiej wygadac sie komus innemu Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

doniczkowa zrób test z krwi...apteczne mogły się mylić....
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gosia85 i wind_of_hope dziękuje. jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak miłymi i życzliwymi ludźmi...ncprawde baaaardzo WAM dziękuję. jesteście wspaniałe. jeżeli coś wspaniałego zdarzy się w moim życiu obiecuje że dowiecie się pierwsze Smile a teraz okropne oczekiwanie na niechcianą@ ehh...ale i tak już po wszystkim...czuję że niedługo dostane@. kupilismy dzisiaj z MOIM folik i olejek z wiesiołka..a dla MOJEGO vigor i cynk...nie pamiętam nazwy..ale wspomaga układ rozrodczy mężczyzn... myślał że obarczyłam go winą że to przez niego nie mamy dzidzi ale wszystko mu wytłumaczyłam...i powiedziałam o blokadzie psychicznej... i chyba zrozumiał mnie dlaczego prosiłam go żeby kupił te leki...teraz mam jeszcze większą nadzieje że się uda w przyszłym miesiącu;) Very Happy Wink
heh...trzymajcie za nas kciuki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group