Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skarbnica porad! - jak zasiać "fasolke"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jasne bede trzymala kciuki , ale staraj sie nie myslec caly czas o maluszku a napewno wasze rokowania wzrosna.Trzymam kciuki i licze ze podzielisz sie informacja czy fasoleczka zagoscila pod serduszkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też popieram opinie o niemysleniu podczas stosunku.Myśl o sobie i swoich doznaniach a maluszek niedługo zamieszka w tobie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Gość









PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nam czeste myslenie o malenstwie w niczym nie przeszkodzilo,a moze nawet pomoglo,bo po miesiacu fasolka zagoscila u mnie w brzuszku.Zycze powodzenia,napewno i Wam sie niebawem uda.
Powrót do góry
duszyczka



Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No hej.Dlugo mnie nie bylo,bo moj sliczny zjechal z zagranicy,zanim zjechal to niestety dostalam okres,ale teraz znow dzialalismy.Niestety dzis juz musial wyjechac i wroci dopiero na swieta Bozego Narodzenia.Mam wielkiego dola,bo bardzo mi go brakuje! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszkaj



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: londyn
PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Witam ja i moj maz jestesmy w tym zwiasku od 5 lat a w malzenstwie przeszlo 2 lata postanowilismy postarac sie o skarb, wczesniej bylam u lekarza zeby mnie zbadal i wszystko wyszlo dobrze mialam tylko herpes ale bralam tabletki i wszytsko jest juz superr no i staralismy sie o dzidzi tak kolo 2 miesiecy nie codziennie ale pare razy w tygodniu czasem 2. No a teraz jestem w ciazy chyba jakis miesiac albo dwa ide dzis do lekarza! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Smile oby maluszek zdrowo sie rozwijał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie gratulacje.Zycze duzo zdrowka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do Agusi 39--> a ile razy w tyg czy dziennie "milo spedzaliscie chwile"? bardzo mnie to interesuje ..czy za 1wszym razem pełnego stosunku podczas np.dni płodnych mozna zajsc w ciaze..czy tez trzeba powtarzac po pare razy;] jak to jest:) Laughing Laughing ja tez wspołzyje juz 4 lata ,jak narazie uwazamy tak jak Wy;] i nie zdarzylo sie zebym zaszła bo wiem ze jeszcze bedzie czas ale kto wie moze niedługo ...
pzdr.dla ciebie i dzidzi Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope szczeże mówiąc to bawiliśmy sie na całego przez ok 3 tygodnie - po ok 2-4 razy dziennie Smile

co do 1 stosunku w dni płodne - oczywiście ze istnieje możliwość zajścia w ciąże Smile

najważniejsze to nie stresować sie i nie mysleć o tym nachalnie - poprostu czerpać radosc ze zbliżenia z ukochana osobą Smile

ja uważam ze jak przyjdzie pora to i maluszek sie zjawi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My probowalismy codziennie przez miesiac i sie udalo.Raz dziennie wystarczylo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group