Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skarbnica porad! - jak zasiać "fasolke"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie poczekać...A w trakcie działać...4 miesiące to krótko...

Ja nie wiem dlaczego wszyscy tacy w gorącej wodzie kąpani Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo niektórzy tego baardzo pragną!!! Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 1:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem Smile Ale organizm to nie maszyna...Mimo że właśnie wtedy bardzo by się chciało żeby się stał maszyną...

Teraz reguluje Ci się gospodarka hormonalna, a to trochę musi potrwać...

Trzeba się uzbroić w cierpliwość...Na pewno się uda Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ginekolog powiedziała że po 3 pełnym cyklu już będzie wszystko ok... i będę mogła mieć dzieci kiedy tylko zapragnę...boje się że podczas tego zabiegu mogło się coś popsuć...już sama nie wiem co mam o tym myślec Very Happy chyba najlepiej będzie jak uzbroję sie w cierpliwosc Sad Sad dzięki za wsparcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przecież mówię, że organizm to nie maszyna Smile Teoretycznie po 3 pełnych cyklach powinno się wszystko unormować. Ale to tylko teoria...W praktyce to różnie wygląda...I na prawdę nie ma się czym przejmować...

Wbrew pozorom bardzo ciężko trafić akurat na ten konkretny dzień...I myślę że sama o tym wiesz najlepiej...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehh..i znów po nadziei...okres przyszedł...i to do tego okropnie bolesny.. miałam w ten dzień robic test ale niestety wstałam z czerwoną plamą... strasznie pragniemy tej dzidzi...mój facet już się obwinia ze to jego wina.. a przeciez juz jedno dziecko zrobił...a może lekarz coś "zepsuł" podczas łyżeczkowania?? sama nie wiem już co mam myslec... jednym słowem RATUNKUU!!!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

istnieje taka opcja ze lekarz mogł cos "spaprac" ;/.eeeHHh... przejdz sie do innego gina,niech Cie przebada dokładnie...
powodzenia!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki...zaczynam się strasznie bać...mam swoją ginekolog bardzo fajna babka a ten facet był arogancki może mi zrobił na złośc...no niby kolega mojej matki...ale....ehh...boje się... tak strasznie pragniemy tej dzidzi;( tylko mi się skończy okres pędzę do lekarza...dzięki za odpowiedź Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłam u lekarza...mówiła żeby narazie dalej próbować...a jeśli się do stycznia nie uda to mamy przyjść...narazie niechce mnie straszyc endometriozą ale ja jak już usłyszałam ten wyraz to sobie wmówiłam ze jestem na to chora...niedługo wyląduje u psychiatry jak tak dale pójdzie... wszyscy mówią zeby przestac o tym myśleć... próbowałam... ale niemoge pragne dzidzi jeszcze bardziej...co robi??? ratunku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asikk musisz sie uspokoic... teraz masz obsesje posiadania dziecka i koniecznego zajscia w ciaze..a tak sie nie da ...hop i juz..oj nie.
pewnie blokada sie utworzyla ktora powoduje ze im bardziej pragniesz ciazy tym ciezej zajsc..pisałas ze wyjezdzaliscie na wakacje i zapomnieliscie..a nie było tak ze i podczas wypoczynku staraliscie sie zasiac fasolke? moze za czesto sie kochacie?
ja bym poszła do innego lekarza- zeby spr. czy wszystko po lyzeczkowaniu jest w porzadku.
nie załamuj sie. ludzie po roku starania i dluzej zostaja rodzicami,wiec 6m-cy to nie powod do paniki.
zrelaxuj siebie i Twego faceta- moze oboje za bardzo pragniecie i dlatego sie nie udaje. moze jego nasienie jest zbyt słabe..nie wiem..
Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group