Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skarbnica porad! - jak zasiać "fasolke"

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
duszyczka



Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 12:17 pm    Temat postu: Skarbnica porad! - jak zasiać "fasolke" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkie kobietki do podzielenia sie swoimi doswiadczeniami na drodze ku zasianiu upragnionej fasolki.Piszcie jak dlugo staralyscie sie zajsc w ciaze,co wam pomoglo i dzielcie sie radami!


Zmiana tematu na taki który odrazu mówi o czym ta skarbnica porad ma być
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie - majowy weekend - cisza,spokój,jeziorko i luz Smile

No i częste kontakty Very Happy z małżem - oczywiście intymne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja narazie z moim nie moge,bo jest za granica,ale ma zjechac kolo 20-tego,akurat skonczy mi sie okres do tego czasu i bedziemy dzialac:)
Powrót do góry
Aga xs
Gość









PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My dlugo nie musielismy czekac,staralismy sie prawie codziennie przez miesiac i sie udalo.Synus we wrzesniu skonczyl roczek.
Powrót do góry
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A w naszym przypadku wygladalo to tak...4 latka milosci tylko i wylacznie wedlug naturalnych metod antykoncepyjnych(kalendarzyk,czasami ale bardzo zadko stosunek przerywany)Nie planowalismy dziecka ale wiedzielismy ze te metody czesto zawodza , no i stalo sie po 4 latach od rozpoczecia wspolzycia zaszlam w ciaze Very Happy Very Happy i teraz mamy juz nasza ukochana coreczke Juleczke Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Age xs i mame Julki.Mam pytanie-tak po prostu zaszlyscie czy byly jakies srodki,starania,metody,moze pozycje?Pozdrawiam!
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie główna pozycja byla misionarska i tylnia ( na pieska )- jedynie po stosunku mąż jeszcze z 10 min był we mnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Gość









PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My poprostu bardzo chcielismy miec jak najszybciej dziecko i postanowilismy starac sie o Nie codziennie,nie wybieralismy zadnej konkretnej pozycji,współżylismy zawsze wieczorem przed snem majac nadzieje,ze szybko cos sie ''wykluje'' i mielismy szczescie,ze tak szybko nasza milosc zaowocowala.
Powrót do góry
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mysle ze najlepsza metoda jest nie myslec o dzidzi chociaz bardzo by sie chcialo , tylko oddawac sie milosnym uniesieniom z partnerem bez presji czy tym razem sie uda i w brzuszku zagosci fasolka.Poprostu kochac sie bez zabezpieczenia na calkowitym"luzie".A poza tym przed ciaza dobrze bylo by wybrac sie do ginekologa i zaczac przyjmowac kwas foliowy,oraz pozbyc sie nawykow ktore w ciazy niekoniecznie sa wskazane(papierosy,alkohol,kawka), wykonac badania krwi ,oraz typowe badanie ginekologiczne, jezeli macie to juz za soba to zycze milych i owocnych staran,napewno sie uda"to co najlepsze i najpiekniejsze przychodzi z czasem"-pamietajcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja juz 5 miesiecy sie kocham bez zabezpiecznia .. ale nie czesto raz w tygodniu moze dlatego niewychodzi .... mam 13.10.06 dostac okres a bardzo go nie chce... zyczcie powodzenia caluje wszystke mamy i rowniez przyszle mamuski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group