Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sex poczas okresu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 12:14 am    Temat postu: okres a ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam takie pytanie
Kochałam sie ze swoim chłopakiem 6 dnia okresu, cykl trwaok 27-28-29 dni, kochalismy sie niestety bez zapezpieczenia. Wszedzie jest napisane, ze wtedy sa to dni nieplodne. Jednak troche zaczelam sie bac. Chlopak nie skonczyl we mnie, jednak pozniej i tak troche tam splynelo, ale tylko troche. Czy jest szansa zajcia w ciaze?


-------edited by emilka--------
temat zostal przeniesiony do innego dzialu i tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agamalaga jesli cykle masz regularne, to nie ma szans na ciaze. Na przyszlosc radze jednak uwazac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Mi.
jak sa regularne to nie ma szans na ciaze. byłas jeszcze długo przed owulacja Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulax



Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny Smile
ja mam pytanie, takie z ciekawosci Very Happy
jesli facet bedzie miał wytrysk i po chwili 'wejdzie' na chwile w pierwszy
dzien okresu, jakie sa szanse na ciaze ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paulax przy normalnych cyklach 28 dniwych nie - ale przy bardzi bardzo krotkich cyklach nie mozna wykluczyc - chociaz tutaj zdania sa podzielone,
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie. dlatego..
najlepiej bedzie jak odda mocz i sie umyje dokładnie zanim dojdzie do nast stosunku.
w innym wypadku plemniki moga "pozostac" ukryte i tylko czekac na śluz i komorke Razz Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolinkap15



Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam pytanie... Kochalam sie z chlopakiem w ostatni, siodmy dzien okresu-nie bylo krwawienia tylko juz takie wiecie...brazowe cos, cykle mam regularne co 29 dni, czy moglam zajsc w ciaze??? Prosze o odpowiedz;)

Dodano po 56 sekundach:

Bardzo mi zalezy na szybkiej odpowiedzi;)

Dodano po 3 minutach:

Bardzo mi zalezy na szybkiej odpowiedzi;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karolinkap15 przy regularnych cyklach 29 dniowych, 7 dnia cyklu zapłodnienie jest niemożliwe.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolinkap15



Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze dla pewności ze nie skończyl we mnie ale krotko przed tym robilam mu loda i wtedy doszlo do wytrysku, dopiero po tym sie kochalismy i we mnie nie skonczyl. Poza tym wiem ze plemniki moga przezyc w wilgotnym srodowisku kilka dni wiec nastepnego dnia uzylam dopochwowej pianki plemnikobojczej, strach-rozumiecie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz po "lodzie" jak to nazywasz jesli doszlo do wytrysku to pamietaj na przyszlosc ze plemniki zostaja pod napletkiem i w cewce moczowej. Zatem jesli partner nie umyje czlonka i nie odda moczu po wytrysku plemniki dalej tam będą.

Jeśli jesteś pewna swoich cykli, to nie ma powodow do obaw.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 37 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group