Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sex poczas okresu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
.....



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 3:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..no właśnie na tą godzine przed okresem ten śluz tak właśnie wyglądał, biały, grudkowaty (wyleciała mi taka biała, gęsta grudka..) i później dostałam okresu, czyli wnioskować można, że miałam wtedy niepłodny dzień.
naprawde dziewczyny podniosłyście mnie na duchu, już lepiej się czuje. Bo właśnie seks nie powinien kojarzyć się później tylko z nerwami i stresem..to czekam cierpliwie na kolejną miesiączke, dziękuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko jest ok Smile
na przyszlosc zabezpieczajcie sie i nie bedzie kłopotu,stresu i urojen Razz po to sa chyba gumki, nie? Laughing Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
.....



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..dokładnie Smile jeszcze raz dzięki za pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majka333



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 21, 2011 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znalazłam tu na forum taką wypowiedź:

"Może zdarzyć się nawet tak, że jeśli w poprzednim cyklu nie wystąpiła owulacja to czas plodny jest praktycznie od początku nowego cyklu,dlatego nie ma rzeczy niemozliwych"

czyli - czy jest jakiekolwiek zagrożenie, że 1 dnia okresu zajdę w ciążę? cykle 27-30 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 1:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie do końca tak jest...
Rzeczywiście jeśli był cykl bezowulacyjny, to owulacja przyjdzie ciut wcześniej niz teoretycznie sie zaklada. Ale wtedy skraca się też sam cykl. Bo miesiączka pojawia sie ok 14 dni PO owulacji. Długość cyklu zalezy właśnie głównie od tego.

Nie możemy jednak zakładać z góry że metoda kaleendarzykowa jest 1005 skuteczna bo wcale nie jest. Jest to jedynie metoda regulacji liczby urodzeń. antykoncepcyjnie działają tabletki, plastry, spirale, pianki, globulki czy prezerwatywy.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie tematu, możliwe, że padło już wcześniej, ale nie wertowałam wszystkich stron.
Czy stosunek podczas okresu może być grożny?Nie chodzi mi o możliwość zajścia w ciążę, bo o tym juz czytałam tutaj, tylko np o zarazki, które mogą się dostać do macicy np na gumce.Jak byłam młodsza to ktoś mi mówił, że podczas kąpieli w wannie, z wody mogą mi się dostać zarazki do macicy przez krew która tam jest.Prawda to czy słabo...? Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 2:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdyby tak było, nie można by było stosowac tamponów, bo przeciez na nich osiadaja zarazki z powietrza przed włozeniem go do pochwy...

We wszystkim należy zachowac umiar.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego wydawało mi się to dziwne i średnio wiarygodne i wolałam zapytać.Ale masz rację.Dzięki :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam zawsze regularne cykle 25,26 dni. Spóźnił mi się teraz o 3 dni (może dlatego bo byłam przeziębiona trochę) czyli trwał 28. Ale normalnie to to jest 25,26 dni. Jak w zegarku. Okresu dostałam 12maja, 13go wieczorem kochałam się z chłopakiem w pozycji klasycznej. Po stosunku okazało się, że przy tej uszczelce w prezerwatywie jest dziura szerokości centymetra,rozdarty lateks. Do wytrysku doszło, ale czy coś by spłynęło tak na dół ze zbiorniczka?
Druga sprawa: to drugi dzień okresu. Czy przy takich 25 dniowych cyklach mam się czego obawiać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie masz sie czego obawiac.
w okres nie zajdzie sie w ciaze chyba ze sa b. krotkie cykle.
ps- w trakcie @ raczej nie zaleca sie stosunku, chodzi o higiene..
no ale to indywidualna sprawa.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group