Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sex poczas okresu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniaaaa
Gość









PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kochalam sie z moim chlopakiem podczas calego okresu brania antybiotyku, ktory oslabia dzialanie tabletek.. co prawda on nigdy nie konczy we mnie (na wszelki wypadek) a we wtorek normalnie tak jak powinnam dostalam okres, ale ten okres trwal tylko 4 dni, a zazwyczaj trwa 5 i jest silniejszy.. nie wiem co o tym sadzic, czy jesli zrobie test do mam szanse na wiarygodny wynik?
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się to normalne z tą miesiączką, że była krótsza.

Być może to przez branie antybiotyków.

Działanie antybiotyków raczej nie powinno wpływać na wynik testu.

A bierzesz jeszcze antybiotyki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniaaaa
Gość









PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, nie biore juz od tygodnia.
antybiotyk bralam prawie 2 miesiace, a poprzedni okres mialam normalnie.
chlopak nigdy we mnie nie skonczyl, wiec mam nadzieje, ze ciaza jest malo prawdopodobna..
Powrót do góry
Karunia21



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdansk
PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 5:05 pm    Temat postu: ????????? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie!
No wiec .. mam pytanie .. bo juz wiele razy z roznymi wypowiedziami na ten temat sie spotkalam i brzmialy one roznie (obojetnie czy na forum czy wsrod kolezanek). Otóż wziac zastanawia mnie,czy mozna zajsc w ciaze podczas miesiaczki? Osobiscie wydaje mi sie ze nie i juz od dawien dawna kocham sie ze swoim chlopakiem podczas okresu.. wiec juz chyba dawno bylabym w ciazy.. Smile Nie myslalam juz o tym do czasu jak jakis tydzien temu nie przeczytalam na jednym z forum ze jestak SĄ to dni płodne ... Laughing Kochalam sie z moim chlopakiem 4 dni przed okresem "do srodka" i teraz juz 2 x w czasie okresu Razz .. dzis rano wstalam z lekkimi mdlosciami (moga byc przczyna stresu.. poniewaz jestem przed egazminami) ale oczywiscie pierwsza mysl zanim zaczelam sie uspokajac to ... ciaza Smile Rolling Eyes Wiecccc prosze o pomoc ... moze ktos doswiaczony powie mi czy sa to dni plodne czy nie Very Happy Z gory dziekuje Cmok Cmok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to dobrze aniaaa. Akurat po tygodniu możesz spokojnie zrobić test i wynik powinien być prawidłowy.

Zrób test będziesz spokojna.

Ale zabezpieczaliście się prezerwatywą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zalamana
Gość









PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

slyszalam ze w czasie ciazy zdarza sie tez okres (baaaaardzo zadko-ale podobno sie zdarza) nie wiem ile jest w tym prawdy i chcialabym sie dowiedziec poniewaz 2 tyg temu skonczyl mi sie okres a teraz mam dziwne objawy... tak jakby ciazy... nie wiem co mam robic Sad pomocy!!
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 1:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie to objawy?

Pewnie to owulacja, dwa tygodnie po miesiączce. Owulacja powinna być około 15 dnia cyklu, ale to zależy jakiej długości cykle ma kobieta.

Zdarza się czasami, że jest obecna miesiączka podczas ciąży, utrzymuje się nawet do 4, 5 miesiąca ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KW
Gość









PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 12:31 pm    Temat postu: miesiaczka a ciaża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam regularne miesiączki i z mężem staramy sie o dziecko. kolejny miesiąc niepowodzenia ale miesiączka jakas krótka (2 dni) zazwyczaj byla min 4-5 dniowa, krwawienie mniej obfite jasniejsze; piersi nadal napiete . poniewaz prowadze poranne pomiary temperatury zauwazylam ze przy tej miesiaczce nie ma spadku temperatury jest taka jak II fazie cyklu 36.9 a powinna spaść przynajmniej do 36.5. nie ma zadnych zakłócen ani pzreziebienia. prosze o odpowiedź dzisaj jest 3 dzien cyklu i miesiaczka sie skonczyla a temperatura nadal wysoka
Powrót do góry
kali



Dołączył: 03 Sie 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 9:17 pm    Temat postu: Proszę o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc. jestem tu pierwszy raz. Mam pytanie i prosze o odpowiedz. Czy mozliwe jest zaplodnienie w czasie trwania okresu [krwawienia] w 3 dniu. Dziewczyna ma miesiaczke zazwyczaj wachajaca sie od 28 do 31 dni, nie krotsza. Miala wtedy w sobie tampona. Do stosunku nie doszlo ale sperma mogla zmieszac sie ze sluzem z pochwy. Miesiaczke dostala 21 czyli do zdarzenia doszlo 24, a pod koniec lipca pojawili sie bole w podbrzuszu. Prosze o wyrozumialosc i odpowiedz. z gory dziekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej nie ma mozliwosci zeby byla w ciazy. jesli jej cykle trwaja okolo 28 dni to okres jest czasem kiedy jest nieplodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group