Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sex poczas okresu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolinkap15



Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To wszystko akurat wiem i wiem ze nigdy ju ztego nie powtorze Very Happy no i swoich cykli jestem naszczescie w 100% pewna;) dziekuje ze odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karuszia



Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A dziewczyny słuchajcie, jak byla taka sytuacja: 3 -godnia okresu kochałam się z facetem z gumką wyposarzoną w tą plemnikobójczą substancję, za chwilę mój mężczyzna był znów gotów więc chwilkę kochaliśmy się bez gumki i dopiero później założyliśmy ją, jednak do końca nie doszedł ale później zobaczylismy ze coś niecoś zostało w środku prezerwatywy. Wyczyściłam się husteczkami intymnymi, włożyłam tampona. Dzis jest 5 dzień po terminie okresu i parę rzeczy ciążowych mogę u siebie zauważyć, grudkowaty śluz temeraturkę, chodź miewam zazwyczaj stany podgorączkowe. No i nie wiem czy się obawiać czy też nie. Wiem że strach ma wielkie oczy i wiem tez że okres to dni nie płodne. Więc? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie doszlo do wytrysku to jak mozesz byc w ciazy ?
poza tym 5 dni po terminie a Ty jzu objawy ciazy widzisz? dziewczyno..one pojawiaja sie ok 4-6 tygodnia! nie wczesniej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karuszia - wind ma w zupełności rację: jak chcesz zajśc w ciążę bez wytrysku ? na dodatek była gumka i teoretycznie dni nie płodne ..

a Twoje "objawy" to Twoja chora wyobraźnia, na pewno takiego czegoś nie ma 5 dni po stosunku, więc śpij spokojnie.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
.....



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 4:57 pm    Temat postu: Bardzo prosze o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, wczoraj (8 stycznia) dostałam okres ok. godz. 16 i jakieś 14 godzin później (ok. 6 rano) kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, jednak nie skończył we mnie, wyszedł przed wytryskiem i skończył na moich plecach.
Wiem, że pare sekund wcześniej przed wytryskiem mogą pojawic się plemniki, jednak pozwoliliśmy sobie na to ze względu na mój okres. Zawsze kochamy się w prezerwatywie.
Wcześniejszy okres dostałam 9 grudnia a teraz 8 stycznia (31 dniowy cykl), czy jest możliwosc że mogę byc w ciąży? czy pierwszego dnia okresu jest to dzień niepłodny? Okres mam dalej normalnie, krwawie tak jak zawsze podczas miesiączki
Bardzo prosze o odpowiedź, bo może niepotrzebnie się martwie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozesz byc spokojna. cykle masz długie wiec 1 dzien okresu był napewno niepłodny. w ciazy nie jestes Cool Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
.....



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..dziękuje za odpowiedź Smile cykle faktycznie mam dość długie, nigdy nie miałam poniżej 28 dni, jakiś czas temu raz mi sie zdarzyło nawet że cykl trwał 39 dni.. czyli spokojnie, nie denerwować się a już tym bardziej nie lecieć po tabletke po, ciąże można wykluczyć? wiem, że chłopak skończył na zewnątrz jednak boje się, że coś mogło tam zostać..
i tak z ciekawości zapytam biały śluz oznacza niepłodność, a ten taki przeźroczysty płodne dni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie masz czym się zamartwiać, a o tabletce po zapomnij Wink nie jest ona w Twoim przypadku potrzebna.. jak koleżanka wyżej powiedziała, cykle masz długie i ten pierwszy dzień jeszcze jest niepłodny, nawet dwa kolejne również.. takie jest moje zdanie.. jeżeli są dni niepłodne śluz jest biały, gęsty,a jeżeli płodne taki przezroczysty bardziej wodnisty..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
.....



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..no to pewnie tak zrobie i uzbroje się w cierpliwosc do kolejnego przyjścia okresu:) raz że pierwszy dzien okresu, dwa że chłopak nie skończył we mnie, więc prawdopodobieństwo dostania sie małej ilości plemnikow akurat w tym dniu faktycznie nie jest duże.. a bynajmniej tak musze myślec, żeby sie już nie denerwowac i spac spokojnie..
a pytalam o śluz, bo jakąś godzine przed dostaniem okresu wlasnie mialam taki biały, gęsty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli do tego dojdzie kłucie w jajnikach tzn ze zbliza sie owulacja Smile jesli sluz zmieny konsystencje na grudkowata i nieciagliwa to wkroczyłas w dni niepłodne Smile
tak czy siak w Twoim wypadku ciazy nie ma Very Happy Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 38 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group