Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sex poczas okresu

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ana



Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 02, 2006 7:54 pm    Temat postu: Czy można zajść w ciążę w czasie okresu-Przeniesiony Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałam się z mężem podczas owulacji. Właściwie już dwa dni po tym zacxzęły mnie boleć piersi i pobolewać dół brzucha, jednak nie niepokoiło mnie to, bo mam nieregularne cykle i podejrzewałam wcześniejszy okres. Po 7 dniach zrobiłam dla pewności test, ale wyszedł negatywny. 10 dni po owulacji dostałam okres - normalne krwawienie - takie jak zwykle,ale ból piersi nie ustąpił. Piersi są obrzmiałe i bolesne. Czy możliwa jest ciąża czy to po prostu zwykła dolegliwość?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 02, 2006 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro test wykazał negatywny wynik, a dolegliwośi wystąpiły 2 dni po stosunku to nie jest objawem ciązy.

Nie rozumie objawem czego normalnego ma być bolesność piersi? Miesiączki, zdaża sie. Chodz jeżeli nie miałaś wcześniej takiego problemu a będzie on sie przeciągał to warto skonsultować to z lekarzem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 3:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest to najzwyklejsza dolegliwość. Objawy które opisałaś występują u mnie i podejrzewam, że u wielu kobiet przed każdą miesiączką Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pysia
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 12:18 am    Temat postu: sex podczas okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jesli np.kocham sie z mężem podczas okresu to mozna zajsc w ciąże?
Powrót do góry
anonim
Gość









PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie nie.
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy od długości Twojego cyklu miesiączkowego.Jeśli jest on krótki(np.24,25 dni)a miesiączka długa(np.4,5 dni),to dni płodne mogą się rozpocząć juz w końcowej fazie okresu Very Happy lub bezpośrednio po nim.Życzę powodzenia.Pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eewelkaa



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 12:07 am    Temat postu: Seks w czasie okresu a prawdopodobieństwo zapłodnienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie małe pytanko z ciekawości!! Smile jeżeli uprawia się seks w czasie okresu to jaka jest możliwosć zajścia w ciąze?? niektórzy mówią ze wogole się nie zachodzi niektórzy że żadko a inni ze to bez różnicy i juz sama nie wiem pozdro! Wink Arrow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotkaaa



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 11:56 am    Temat postu: HMMM... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzieś na tym forum przeczytałam że jeżeli Twój okres jest krótki i trwa 3-4 dni i kochałaś się jest taka możliwość ze zajdziesz w ciąże. Pozdrawiam i zapraszam na mojgo posta "Obawy przed ciążą".

Stokrotkaaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eewelkaa



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak naprawde to wszystko zależy od organizmu, bo każdy organizm jest indywidualny a jednocześnie w jakims stopiu nieprzewidywalny. Zdaża sie że podczas okresu można zajść w ciążę, ale to zależy od dni płodnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group