Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

seksoholizm - coraz powszechniejsze zjawisko

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sie wypowiem bo jestem baba Razz.
kobiety maja swoje ciche dni i uwierz ze nie zawsze chce sie im sexu.. zdarzaja sie nimfomanki ale ja z taka nie spotkałam sie.. a moze kiedys,,, dawno temu Neutral Smile. musisz uszanowac decyzje wybranki bo kobieta to nie dmuchana lala ktora mozesz posuwac 24h na dobe... czas to zrozumiec. jak mowi nie tzn nie.nic na siłe. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
henri_27



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

„Trzeba wybierać: albo kochać kobiety,
albo je znać, rzeczy pośredniej nie ma.”
-Chamfort
Żadna kobieta nie myśli o seksie, a on przecież istnieje. W dodatku ludzkość nie wzięła się ze związków homoseksualnych. Jaki z tego wniosek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gienio



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: okolice wrocławia
PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest też coś takiego jak erotomania. Jest to powarzny nałóg jak, alkocholizm czy narkomania i jak większość nalogow bierze się z dzieciństwa i z różnego rodzaju przeżyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie znam czlowieka bez nalogow (mniej lub gorzej destrukcyjnych).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tessera



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Ostatnio znalazłam ciekawy artykuł dotyczący sekskoholizmu. Dla chętnych polecam linka: http://www.ochoroba.pl/artykuly/1446-seksoholizm pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kashaa



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My kur**, my dziw** ! A wy faceci jak nam rogi co chwile doprawiacie to co ?! Mad tacy wielce święci jesteście !! A jeszcze gorsi od nas !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kostonica



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 1:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

seksoholizm był jest i bedzie tylko dopiero teraz zaczyna sie o tym mowic coraz glosniej i co ciekawe wg ostatnich najnowszych badan przewaga jest kobiet seksoholiczek niz mezczyzn...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kashaa



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co ? Nie mamy do tego prawa ? Z tego co wiem w naszym kraju jest równouprawnienie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group