Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

seksoholizm - coraz powszechniejsze zjawisko

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
k-a-s-i-e-n-k-a69



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Swiat dzieli sie na smutna szlachetnosc i rozkoszny brud. Mezczyznom wolno swobodnie przechodzic od jednego do drugiego,kobiety zas maja do wyboru albo jedno albo drugie...dlatego jak koles zalicza panienki to jest Casanova,albo Lovelas,a jesli kobieta zalicza facetow to uwazana jest za k...mentalnosc Polakow sie klania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Raf
Gość









PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 7:43 pm    Temat postu: seksoholizm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem coś niecoś o kobietach. Pracowałem z jedną. to były nocne zmiany. dużo ludzi w pracy Agencje celne. Kilka lat temu. Piękna. Zmieniała facetów prawie co noc. ze mną też była. zżylismy się do tego stopnia, że ja kryłem ją (w sensie chowałem przed wydaniem), a ona mnie. Też jestem seksoholikiem więc znaleźliśmy się jak igły w stogu siana. Gdy nie było nikogo nowego, robiliśmy to razem. Wciąż szukaliśmy wrażeń. Ona mężatka, ja żonaty. Takie są potrzeby i kropka.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piszecie tylko o sytuacji,gdy mężczyzna albo kobieta zmieniają partnerów,bo takie są ich potrzeby seksualne.A co jeśli potrzeba seksualna zmieni się w coś więcej Question Myślicie,że można kochać dwie osoby na raz Question Owszem można i ani jednej,ani drugiej nie chce się wtedy zranić,albo po prostu nie można.Spóźnieni kochankowie,tak można by to nazwać.Żałuje się wszystkiego,że nie spotkało się tej osoby wcześniej,a potem że doszło do tego co jest,czyli romansu.Człowiek nie wie co ma myśleć,czuć i czynić.Rezygnuje i wraca z powrotem Sad Proszę zastanówcie sie zanim nazwiecie kogoś "puszczalskim".....

Słońce.
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak w ogóle chciałam zauważyć, że przewaznie mężczyźni używając określenia "puszczalskie" kierują tylko w stronę kobiet..
a to przecież nie prawda :]
Mężczyzni też bywają "łatwi" :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misiaq5



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tyle ze dla facetow licza sie tylko doznania fizyczne Razz taka uroda wszystkich samcow kazdego gatunku Razz inaczej to bysmy wszyscy wymarli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

misiaq5 napisał:
tyle ze dla facetow licza sie tylko doznania fizyczne


W takim razie kłamali mnie przez prawie 20 lat mojego życia że jestem facetem Razz
Cholera co za chamstwo RazzRazzRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elusiaz



Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm ja nie wiem,ale "puszczanie się" nie zawsze ma związek z sexoholizmem Wink Znam sexoholiczki (kobiety Twisted Evil ) ,ktore są wierne swoim mężom Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba by rozgraniczyć temperament oraz pobudzenie seksualne a zaburzenie.

Zaburzenie jest w tedy gdy popęd seksualny uniemożliwia normalny tryb życia oraz staje sie być kłopotem.

A to że ktoś lubi przygody czy też potrafi "długo i dużo" to sprawa potrzeb oraz temperamentu.
Od zawsze były osoby które w sztuce miłości odnajdywali sie bardzo dobrze i "zgłębiali" ją, oraz ci dla których ta przyjemność byłą nawet okazjonalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... czyli ja tez jestem sexocholiczka Very Happy ale ja lubie tylko z moim ukochanym Exclamation duzo i rozne eksperymenty ale oczywiscie nie z przesada Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elusiaz



Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to że ktoś lubi przygody czy też potrafi "długo i dużo" to sprawa potrzeb oraz temperamentu.

Dzięki Ci Pawełku,bo już sama zwątpiłam,czy nie popadłam w jakiś "holizm" Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group