Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

seksoholizm - coraz powszechniejsze zjawisko

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 8:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o co to to nie Ilono nie stał się taki przez Ciebie. On przez własną głupotę zszedł na "manowce", teraz żałuję, ale ciekawe czy wiedząc co Ty przeżywasz umiałby się postawic w Twojej sytuacji.. zapewne nie..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ilona*



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem nastjo .... źle to napisałam. Ale mówią że jak w związku pojawi się zdrada to podobno czegoś w nim brakuje, albo, że wina leży zawsze po obu stronach. Więc ja doszukuje się u siebie tych braków i winy Rolling Eyes dlatego czasem może też różnie piszę, bo jestem tym wszystkim strasznie "skołowana" i już nie wiem co myśleć ciągle zaprząta mi głowę pytanie..dlaczego to zrobił Question chyba jakiś powód też musiał tego być, bo nic nie dzieje się bez przyczyny ale myślę, że chyba nie był on z mojej strony bo ja może mam swoje wady jak każdy ale na pewno nie takie, by musiał mnie od razu zdradzać Confused

Dziewczyny bardzo lubię czytać Wasze wypowiedzi nawet wtedy jeśli się ze mną nie zgadzacie..macie do tego prawo, a ja szanuję każdą Waszą wypowiedź. Wink i jak zwykle serdecznie Was pozdrawiam Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

biedactwo.. kurcze ja już nie wiem co powiedzec, bo i mnie to zastanawia... dlaczego? po co ? jaki miał w tym cel? ehh ma taką wspaniałą kobietę, żonę, wspaniałe dzieci ;( gdybym tylko miała wpływ na te zjawisko ZDRADĘ usunęłabym je raz na zawsze.. jak każdy zapewne. 3maj się ciepło!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to sie mowi Czas leczy rany..a widac ze miłosc jest wielka i przezwyciezysz wszystkie złe momenty Smile swoja droga to malo takich facetow ktorzy umieja sie przyznac... odwagi to mozna mu pozazdroscic Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
soltys021



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

?/??


-----edited by emilka----
co to ma być, przepraszam bardzo? może rozwiniesz swoją wypowiedź, bo tym to nic nie wnosisz do tematu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
soltys021



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli to o zdradzie to wiem jak to jest poznałem ja od 2 stron i to nic pieknego stwierdzam ze to błedy psychiki czlowieka bo niejestesmy maszynami i czujemy ból tagzany milosny ktury jest zwiazany z poczuciem zdrady braku milosci odalania sie od osoky kochanej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

autorka wątku pisała,że jej mąż miał wszystko, więc chyba z deczka się mylisz. Każdy człowiek jest inny, jeden umie przezwyciężyć to "zło", a inny powie: a co mi tam, nie dowie się itp
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niektórzy mają za dużo w dupie... a ten facet był jednym z takich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adamr102



Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 9:55 pm    Temat postu: Uzależnienie od seksu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam taki problem uwielbiam seks kiedyś moja kobieta kochała się ze mną 3 razy dziennie dziś po 20 latach stala się zimna. Nie interesuje ją seks a ja mam ciągle mało co dziennie mam wielkie pragnienie nie mogę jakoś znależć kobiety co lubiła by seks jak ja.

Onanizm to nie to samo co zabawa we dwoje jestem przygnebiony brakiem partnerki o takim samym pragnieniu .Mam takie pytanie czy są jakieś leki ziołowe nie szkodliwe co zmniejszyły by moje pragnienie seksu i zbliżenia z kobietą lub coś takiego aby na przykład mój penis nie stał był uśpiony przez tydzień lub coś takiego. Teraz przez całą noc potrafi mi stać w czasie gdy śpię .W dzień nie mam problemu ale muszę się dwa razy dziennie onanizować



-----edited by emilka-----
przeniosłam do innego działu i tematu pokrewnego problematycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nazwa tematu jest odrażająca... Shocked

Idź do lekarza, pogadaj z nim. Ziółek na popęd nie ma, to i tak wróci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group