Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

seksoholizm - coraz powszechniejsze zjawisko

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alisa



Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No własnie...kobieta sie puszcza a facet po prostu sypiaz laskami i to jest ok prawda? a w stosunku do kobiet to jest już coś zupełnie innego. Dziewczyna jest zdira a facet wporządku. Nieuczciwe:( a seks to nic złego, sama kiedys robilam to czesto i z roznym chlopakami i nie mowia o mnie najlepiej:/ a oni byli spoko o chlopaku sie slowa zlego nie powie. Potrafia wykorzystac kobiete i zrobic z niej zdzire. Tak nie powinno byc. Gdzie to rowno uprawnienie? I ja sie zastanawiam kiedy i czy wogle doczekamy sie czasow kiedy kobieta bedzie naprawde takei same prawa do zycia jak mezczyzna, bo narazie jest tak tylko na pozor.

Ale dodam jeszcze jedno. Jesli chodzi o zmienianie partnerow to kiedys mi sie to podobalo, nudzil mnei seks z jednym a teraz? Teraz mam tego jednego jedynego i seks z przypadkowa osoba ktorej nie znam i nie kocham nie sprawia mi przyjemnosci. Dla mnie seks sprawia prawdziwa przyjemnosc tylk oz osoba ktora kocham i ktora jest mi bliska.



-------edit by drapaka------
Jeżeli chcesz coś dodać użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 2:15 am    Temat postu: jak to jest Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gdzie to rowno uprawnienie? I ja sie zastanawiam kiedy i czy wogle doczekamy sie czasow kiedy kobieta bedzie naprawde takei same prawa

Jest przez cały czas.
Ale jeżeli zadajesz się z nieodpowiednimi m, to się nie dziw.
Teraz masz tego jednego i jest ci z nim dobrze.
A wcale to nie znaczy, że jutro nie możesz mieć innego, który obdarzy cię równie gorącym uczuciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
perla30



Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 2:43 pm    Temat postu: Nałogi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez uważam ,ze sex to nic złego ......Życie bez sexu było by nudne ...i jeśli kochamy tę drugą osobe ...to nie widze przeszkód ..aby kochac się nawet 3 razy dziennie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nikka



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem sexoholiczką w stalym związku i nie zdradzam partnera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
...:::Me:::...



Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 55

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no widze ze tu troszke odbiegacie od tematu.....no ale co prawda to prawda---->niestety!! Confused Sad nawet moj men twierdzi ze chlopak moze wszystko a dziewczyna ma byc grzeczna, kochana i wogole.... jak to uslyszalam to mialam ochote go zabic!!! wiec powiedzialam mu ze jak ma takie zdanie na ten temat to jak z checia mu pokaze jakie to jest uczucie i co panna wtedy czuje gdy jej gosciu tak robi..... na to moje kochanie powiedzialo ze zartuje i ze mnie bardzo kocha i nigdy by mnie nie zdradzil Razz Razz ale mialam polew.... to chyba bylo dobre podejscie zeby wypersfadowac mu takie myslenie..... Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
perla30



Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 5:46 pm    Temat postu: Nałogi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm dosyć ciekawie się rozwinął się ten temat ......:)czy chęć uprawiania sexuto cos złego ????Sądze ,zę jednka chyba znacznie gorsi są faceci .kobiety to bardziej romantyczki .......i sex idzie raczejw parze z uczuciem ...a u facetów jest różnie .................. Smile


------edited by emilka-----
nie pisz całych postów wielkimi literami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ilona*



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 22, 2007 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Dowiedziałam się niedawno, że mąż mnie zdradzał powiedział, że zrobił to trzy razy, ale czy to prawda to nie wiem bo mógł też mnie okłamać. Tłumaczył się, że wpadł w seksoholizm i nie mógł się powstrzymać od tych zdrad, i było to silniejsze od niego, ale w pewnym momencie zrozumiał, że postępuje bardzo źle zaczęło go to okropnie dręczyć i więcej już tego nie zrobił. A z tego co mówi było to ponad dwa lata temu i od tamtej pory już więcej tego nie zrobił. Czy mógł być rzeczywiście tym seksoholikiem? czy tylko tak się tłumaczy? Można tą chorobę w jakiś sposób rozpoznać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 12:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to co Ty juz mu nie wystarczasz? ja takiego bym za prog wykopała... Wrrr Twisted Evil Twisted Evil jak mozna spac z kims takim w jednym łózku...przeciez on dzielił je z inna lub innymi...FUUUUUUUUUUUUU, i ohyda... brak słów. a Te łajzy to tylko wystrzelac ze korzystaja z okazji i niewazne czy ma zone, dzieciii a co tam..oby zaspokoic żądze... Confused Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ilona*



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 1:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie angażował się w żaden związek zrobił to z przydrożnymi prostytutkami a sprzyjał temu zawód kierowcy codziennie przejeżdżał trasę na której było ich pełno i nie wytrzymał. Choć to go wcale nie usprawiedliwia i masz rację, że jest to ohydne i obrzydliwe. Ale po jedenastu latach małżeństwa łączy nas coś więcej niż łóżko a najważniejsze to dzieci. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić tego jakby to na nich wpłynęło jakby im go zabrakło. Są jeszcze w takim wieku, że nie zrozumieją mnie. Ale psychicznie to już nie jest mój mąż i nigdy już mu tego nie wybaczę. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ilona czytajac Twoje posty stwierdzilam ze ciezkie jest zycie po zdrardzie w zwiazku..eh naprawde na nowo zaufac i jeszcze kladac sie do lozka zapomniec ze On lezal w lozku z inna itp.. okropne Evil or Very Mad ale rozumiem ze po tylu latach jest przywiazanie i dzieci.. i kazdy chyba by tak postapil - tak mi sie wydaje choc oczywiscie nigdy nie bylam w takiej sytacji Rolling Eyes
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group