Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przedwczesny wytrysk/za szybki orgazm

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doris1



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: k-n
PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 1:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam ten sam problem seks jest dla mnie przyjemny bo go kocham i to bardziej jest uczuciowe nizeli mielibysmy sie zycic na siebie z porzadania... szybko konczy ja nie zdaze ise rozkrecic a on juz END.a jestesmy juz6lat ze soba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moj mezczyzna tez zcasem szybciej dochodzi niz ja ale to nie znaczy ze przestajemy... pogadaj o tym z chlopakiem, jestescie juz tyle ze soba powinniscie rozmawiac na te tematy - moj mezczyzna stara sie dochochodzic po mnie zebym tez miala przyjemnosc wiec podstawa jest rozmowa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamilek1815



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 8:40 pm    Temat postu: za szybko dochodze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 19 lat ponad 6 miesięcy temu zaczelem współżyć z moja dziewczyna. Moj problem polega na tym ze Moje stosunki z nia trwają ok 10-15 minut a nieraz krocej ponieważ po tym czasie dochodze Moje stosunki z nia trwają ok 10-15 minut a nieraz krocej ponieważ po tym czasie dochodze?! Kiedys zażywałem amfetaminę czy to Moglo na to wpłynąć Question Exclamation Chcialbym kochac sie normalnie co zrobic?? pomozcie czeklam na odpis


----edited by emilka----
temat przeniosłam do pokrewnego tematycznie
nie zakładaj kilku identycznych tematów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamilek1815



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:)ja tam mam taki sam problem i nie wiem co robic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawko



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurde, ale macie problemy "10-15 minut a moze krócej" Very Happy ja nigdy 2-3 minut nie przekroczylem, ale odpowiednia gra wstepna sprawia, ze nie ma takiej potrzeby, zadnych zali na ten temat nie slyszalem, a udawania nie podejrzewam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeciętna długośc seksu w Polsce to bodajże 12 minut...

Przecież nie trzeba się kochać bez przerwy z godzinę czy dwie. Pobawić się można Smile Seks, zabawa, seks, zabawa, seks Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 9:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kto jak lubi Smile
tak w ogóle robić to co się lubi i sie tutaj nie żalić, jak coś nie odpowiada to to zmienić, dodać trochę zabawy jak to powiedział Zibi i cieszyć się sobą Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śmietanka, brzoskwinki, czekolada Razz Razz Kostki lodu Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zibi napisał:
Przeciętna długośc seksu w Polsce to bodajże 12 minut...



12 minut! Neutral jezuuuuuuuuu tak krotko...hehe ależ ci ludzie dzis sie spiesza - nie dosc ze do pracy to i w łozku...ja po 12 minutach sie rozkrecam dopiero heheheheh Razz

zibi- widze ze juz doswiadczenia nabierasz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No taka jest prawda, mówili to w radiu Smile

A tam od razu doświadczenie Razz Coś tam się wie Razz Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 4 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group