Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przedwczesny wytrysk/za szybki orgazm

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sysa4949



Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Gdańska
PostWysłany: Pią Gru 03, 2010 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

liczyłam, że większa liczba osób mi doradzi,ale widzę, że z tym ciężko..
czekam kolejny już miesiąc, i dostałam tylko jedną odmowę, bona więcej razy nie naciskałam. On leżąc obok mnie przez całą noc, (wiedział, że moglibyśmy uprawiać seks, i nikt by tego nie słyszał) powiedział mi 'nie dziś' ;( z wytryskami jest trochę lepiej. może jakąś minute dłużej trzyma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wit439



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 2:59 pm    Temat postu: Bardzo wczesna erekcja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Piszę do Was z pewnym problemem:
Tak jak w temacie, podczas stosunku potrafi mi wystarczyć nawet 5min. Wyczytałem gdzieś, że przyczyną wczesnych erekcji może być częsta masturbacja (zza młodu zdarzało mi się to czasem robić). Czy to właśnie może być przyczyną mojego problemu? I czy mogę jakoś zapobiegać, bądź zrobić cokolwiek, żeby nie dochodzić zawsze tak wcześnie? Jest to bardzo uciążliwe w stosunku Sad
Proszę o porady i odpowiedzi i z góry dziękuję..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej moze byc winna czesta masturbacja...

jak temu zaradzic.. hmm.. jesli czujesz ze nadchodzi wytrysk to poprostu zwolnic, wycofac sie ,odczekac pare seq i potem znow zaczac i tak na przemian az wkoncu dojdziesz do wprawy.

wiesz kobieca pochwa to zupełnie inne odczucie niz własna reka - stad wieksza przyjemnosc jaka odczuwasz i w rezultacie finał.
pocwicz tak jak pisałam.
moze pomoze.
no i pozegnaj sie z "reka" Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BobiJons



Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 06, 2011 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam darmowy kurs Mistrza Seksu. To niepowtarzalna okazja, żeby sięgnąć po darmową wiedzę, rozwiązać problemy seksualne i zostać Mistrzem Seksu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwekwiola



Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomuscie kocham sie z kobieta to szybko koncze jak moge nad tym zapanpwac zeby nasz stosunek trwał długo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kup gumki opozniajace wytrysk, np durex performa Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwekwiola



Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdzie mogę iść na taki kurs mistrza seksu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A Ty ile masz lat? 10? Bo piszesz nie wiadomo o czym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwekwiola



Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanko czy to pomaga na wydłurzanie stosunku[ renilarie] czy to prawda i czy to jest bezpieczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lut 08, 2012 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy wstrzemięźliwość seksualna lub seks np. raz na tydzień czy raz na dwa tygodnie może powodować szybki orgazm? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group