Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przedwczesny wytrysk/za szybki orgazm

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 5:02 pm    Temat postu: którego? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł, napisz do którego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 5:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

comet, już jest przeniesiony, spoko:) jest w "dolegliwościach intymnych" a był w "sprawach łóżkowych" Smile
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 12:33 pm    Temat postu: ripley Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A, próbowaliście współżyć powtórnie po falstarcie?
Spróbuj członka swego chłopaka doprowadzić nawet do częściowego wzwodu i wsunąć go do środka.
Powinno to doprowadzić do pełnej erekcji i powtórnego wytrysku.
Zakładam, że masz jakieś tam doświadczenie seksualne, jeżeli nie to będziesz musiała sobie jakoś poradzić.
Powrót do góry
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 12:44 pm    Temat postu: gość nie gość Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tp, czasami broi więc zapisało mnie jako gościa?!
Taka mała uwaga.
Pozycja, o której wspomniałem to może być "na jeźdźca", chyba najłatwiejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bartuch



Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 11:51 am    Temat postu: Orgazm- za szybki... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam do was taka mala proźbe....mozecie dac mi jakies wskazowki jak mam czerpac wieksza przyjemnosc z seksu ...chodzi o to ze nie moge sie kochac dluzej poniewaz mam orgazm i chcialbym go jakos opuznic ...niestety ale uprawiam z moja kobieta nieregularny seks i wiem ze to nisprzyja temu aby sie dluzej kochac....jak byscie byli tacy dobrzy to napiszcie mi jak mam opuznic moj orgazm aby bardziej i w pelni zaspokoic swoja kobiete ...dzieki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mm



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm jesli zabezpieczacie sie ptrezerwatywa to uzyj durex performa opózniają wytrysk;) zreszta poczytaj sobie o tym na stronie producenta...Smile pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 9:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na temat masturbacji byłą już dość szeroka dyskusja. Choć owszem jest to jedna z "domowych" metod.

Po prostu dojść wcześniej samemu, w tedy będzie sie mogło dłużej podczas stosunku - minusem tego sposobu jest to że jeśli "wyszalejesz" sie za mocno może nie dojść do wytrysku, orgazm bedziesz miał owszem, słabszy i puźniej lecz wytrysku może nie być. (to nie czarodziejski kapelusz, mamy ograniczoną ilość spermy w sobie, rzadko sie zdarza ale zdarza że może chwilowo braknąć).

Co do tego sposobu, nie stosuj jej samemu i w ukryciu Wink

Porozmawiaj z dziewczyną, osobiście podejzewam że dla niej wcale nie jest tak ważny czas, ale TY, a to czy dochodzisz w 5 czy 50 min, ma drógorzedne znaczenie.

Jeśli ona będzie zainteresowana tą metoda i dla niej masturbacja twoja nie bedzie katastrofą między planetarną, to można sie pokusić nawet o spróbowanie tego przy niej.

Zapamiętaj sobie jedną sprawę, NAJWAżNIEJSZE z kim a nie jak Wink Technike oraz wytrzymałość idzie wytrenować, a uczucia które dażycie wobec siebie pozwolą wam na przeżycie roskoszy. To one sprawiają w gruncie rzeczy że to jest takie przyjemne i ważne, a nie ilość minut Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bartuch,moj maz ma taki sam problem co ty! Ale ja niestety nie znam zadnego lekarstwa na to Sad,a szkoda!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja bym radziła, nie samemu się masturbować, ale kilka razy dziennie uprawiać seks z ukochaną. Po kilku częstych razach już nie będzie tak szybko wytrysku. Możesz wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajnie sie mowi,ale to nic z tego!!
maz jest kierowca i ciagle jest w trasie dlatego treningi odpadaja.Ale wczesniej jak mial normalna prace,ze widywalismy sie codziennie to i sex byl ciagle a problem byl taki sam. Jestesmy juz prawie 4 lata ze soba i od samego poczatku stwierdzenie bylo takie ze tak bardzo go podniecam ze nie moze sie powstrzymac! Niby wczesniej nigdy nie mial takiego problemu!Nie wiem co mam o tym myslec.Ostatnio troche sie zaczynam dolowac tym powodem!!! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group