Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przedwczesny wytrysk/za szybki orgazm

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie ile to jest to "za szybko"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anka16



Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 66

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedys Moj partner mial ten sam problem jak zaczelismy wspolzyc to ledwo co zaczelismy to on juz doslownie odlatywal Razz ale teraz juz dosc dlugo wytrzymuje a to za sprawa ze czesto sie kochamy i chyba to sprawilo poprawe bo pamietam jak kochalismy sie tylko kilka razy za miesiac to gora 2 minutki wytrzymywal ale to bylo MAX Razz ale juz wszystko ok Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudiusz



Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 11:38 pm    Temat postu: wczesny wytrysk jak zahamowac Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wolne oddehanie nie napinanie posladkow nic niepomaga. Jest to spowodowane niezbyt czestymi stosunkami??? co mam zrobic?


----edit by emilka---
przeniosłam temat do tematu o podobnej problematyce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 1:50 am    Temat postu: "Kup se spray". Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
co mam zrobic?

"Kup se spray".
Ha.
Jeżeli już jesteś taki błyskawiczny, to spróbuj skontaktować się z seksuologiem.
Tymczasem możesz zaopatrzyć się w preparat opóźniający wytrysk.
Są dostępne w seks szopach.
Może być w spreju.
Zażywanie proste.
Gdy już jesteś gotowy (1), pryskasz na żołądź i maszyna rusza, odczucia są powiedzmy lekko zmrożone, ale czas aktu się wydłuża.
Cytat:
Jestesmy juz prawie 4 lata ze soba i od samego poczatku stwierdzenie bylo takie ze tak bardzo go podniecam ze nie moze sie powstrzymac! Niby wczesniej nigdy nie mial takiego problemu!Nie wiem co mam o tym myslec.Ostatnio troche sie zaczynam dolowac tym powodem!!!

Czyli rozmawiałaś z nim na ten temat, czy nie?
Może on nie dostrzega problemu?
Zresztą tryb pracy kierowcy nie sprzyja wyrafinowanym przeżyciom.
Musicie sobie pomóc i warto wpaść do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Skryty



Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dolny Slask
PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 6:24 pm    Temat postu: Psychika mi siada. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Przyznam, ze jest mi bardzo nieporecznie pisac o wlasnych sprawach na lamach Forum, ale obecnie przebywam za granica i nie mam do kogo zwrocic sie o pomoc. Mam od okolo 2, 3 lat coraz wieksze problemy z uprawianiem seksu. Nie mam problemow ze zwodem, ale problem ze zbyt wczesnym wytryskiem. Musze przyznac, ze z czasem, caly czas to sie nasila i seks przestaje sprawiac mi przyjemnosc. Caly czas mysle o partnerce i spalam sie psychicznie, poniewaz wiem, ze zaraz nastapi wytrysk. Jest to dla mnie zenujace i zapewne w coraz wiekszym stopniu dla mojej zony tez. Probowalismy juz chyba wszystkich mozliwych sposobow, ktore niestety na nic sie zdaly. Ostatnio wydluzylismy gre wstepna, ale po niej spalam sie chyba jeszcze szybciej. Bardzo zle sie z tym czuje psychicznie i w zwiazku z tym coraz zadziej nachodzi mnie ochota na uprawianie seksu, bo wiem jak to sie skonczy. Mam 37 lat i nie mam zamiaru w tym wieku rezygnowac juz z seksu lub ograniczyc sie do samych pieszczot. Mam jednak psychiczna blokade, ktora mi coraz ciezej przelamac. Moje pytanie, czy sa jakies lekarstwa lub srodki farmaceutyczne, ktore mozna nabyc w aptece bez recepty, ktore mogly by mi powrucic do dawnej formy, jezeli sa takie, prosilbym o nazwe polska jak i po lacinie, poniewaz sprobowal bym zakupic te leki w Hiszpanii, gdzie obecnie przebywam. Ratujcie mnie i moje malzenstwo, bo dlugo zonka moze tego nie wytrzymac. Dziekuje i pozdrawiam.


----edit by emilka---
temat przeniosłam do podobnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem,że za pewne jest to obecnie trudne, ale ja radziłabym jednak udać się do seksuologa... Rolling Eyes Moim zdaniem on może pomóc najlepiej.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 9:01 am    Temat postu: Szybki wytrysk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie chcilam sie poradzic otoz w czasie gdy sie kochamy moj partnet bardzo szybko konczy kochamy sie i po 10 min on juz konczy powiedzcie mi co mozna zrobic zeby penetracja trwala dluzej i zeby tak szybko nie konczyl.I jeszcze jedno ja nie czuje orgazmu moj partner bardz sie stara ale niestety nie dochodzi do tego powiedzcie jaki jest sposob na to by pocczuc sie tak wspaniale- ograzm.


----edit by emilka---
temat przeniosłam do podobnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sa specjalne gumki na tzw. dłuższe doznania Smile bodajże z Durexa Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Durex Performa - przedłużają stosunek; w końcówce prezerwatywy mają specjalny taki zbrylony płyn (benzokainę), po kilku minutach on się rozpuszcza pod wpływem ciepła i zaczyna działać.

aa jeszcze dodam... gdybyś był na benzokainę uczulony - czyli np. duszności - zgłoś się do lekarza od razu Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 3:10 pm    Temat postu: Wytrysk - zbyt szybki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Na poczatku chcialbym napisac, ze nie jest mi latwo o tym mowic, ale jakos odwazylem sie i postanowilem o tym napisac na forum i spytac sie Was o rade...mam nadzieje, ze mi w tym w jakims tam stopniu pomozecie...czytalem na forum bo byl juz podobny temat, ale postanowilem napisac o tym jeszcze raz bo mam troche inny problem, a wiec:
Wcześniej, gdy zaczynalismy razem z moja dziewczyna wspolzyc wszystko bylo w pozadku, kochalismy sie bardzo dlugo nawet raz przez 1,5h (nie moglem dojsc) - (nigdy sam siebie nie zadowalaem itp Wink ) a teraz, gdy tylko wchodizmy do gry wstepnej, potem zakladam prezerwatywe, nagle mi opada i musi mi dziewczyna rekami pomoc i dopiero zaczynamy sie kochac i nie trwa dluzej niz 2 minuty i juz dochodze...czym to moze byc spowodowane ? cos sie ze mna popsulo czy jak :/? Wink Nie wiem czy dobrze wszystko opisalem i czy zrozumiecie, ale mam nadzieje, ze tak Wink


-----edited by emilka----
wiem, że nie jest dokładnie ten sam problem, ale jednak pokrewny, więc postanowiłam przyłączyć do tego tematu. pozdrawiam



tylko, ze tutaj juz malo osob zaglada, wiec chcialem zalozyc temu nowy temat ;/...

---edit by Wind_of_hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta.
BTW: wcale nie mało, uwierz mi.Ci co chca przeczytac nowy post ,to to zrobia Smile pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 3 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group