Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przedwczesny wytrysk/za szybki orgazm

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam ten sam problem, tzn partner , probowalismy wszystkiego i nic nie pomaga, nawet nie zdaze sie nakrecic a on ju =z konczy a potem to juz mi sie odechciewa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BlueCuracao



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Długo myślałam, czy powinnam pisać o tak delikatnej sprawie na forum publicznym, ale już brak mi pomysłów i może tutaj dostanę jakieś dobre sugestie. Otóż mój (a właściwie mój oraz mojego Partnera) problem wygląda tak, że ma on przedwczesny wytrysk. W kwestii wieku - oboje już parę lat temu osiągnęliśmy pełnoletność. Ja jestem bardziej doświadczona. On natomiast miał o wiele mniejsze doświadczenie przede mną. Z niektórych jego wypowiedzi można wywnioskować, że był prawiczkiem. Ale bardziej do rzeczy:
nasz stosunek trwa max. 10 min (i to najczęściej, kiedy kochamy się po raz drugi w niedługim odstępie czasu). Jeżeli chodzi o fizyczne problemy, to są one wykluczone. Wiemy, że przyczyna leży w "głowie". Na początku nie było to odbierane tak emocjonalnie - wiadomo, bez [większego] doświadczenia stosunek będzie krótszy. Natomiast z czasem odbiło to swoje piętno. Mój partner tak zaczął się stresować, że mu nie wyjdzie, że miejscami pojawił się problem z erekcją - na samą myśl, że może nie wypalić tracił wzwód. Jak traci wzwód to tylko na tym potrafi się skupić, że znowu coś nie wychodzi i koniec. Kiedy wychodzi, wtedy stosunek znowu trwa krótko itd. O ironio z tego względu rzeczy typu prezerwatywa (zwłaszcza te wydłużające - "znieczulające") budzą w jego głowie myśl, że przez to nie będzie miał erekcji - strach potęguje wynik. Bez ich korzystania stosunek nie ulega zbytniemu wydłużeniu. Podobnie wszelkie maści znieczulające itp.
Przekopałam na ten temat tyle stron, for, poradników, ale jakby żadna rzecz nie pomagała.
Stąd moje pytanie - co mogę zrobić, żeby on się poczuł na tyle pewnie, żeby minęły chociaż częściowo te lęki? Może ktoś ma jakiś sposób? Jeżeli nie chce wypowiadać się na forum to proszę o wiadomość prywatną. Zależy mi, aby wszystko się ułożyło, a emocje (strach, poczucie "wybrakowania" że nie daje rady; chyba lęk, że w końcu powiem dość itd) jakie się rodzą w jego głowie odbijają swoje piętno na inne aspekty naszego związku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
seba5



Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 1:00 pm    Temat postu: za szybko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
ja również mam problem z bardzo szybkim wytryskiem i jest coraz gorzej, kiedys potrzebowałem 10 min a teraz to juz sam dotyk partnerki wystarcza.
Z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej, czy jest jakis srodek opóżniający erekcje, i nie mówie tu o prezerwatywach tylko o jakis tabletkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alinka5



Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że są jakieś specyfiki...a może wystarczy nie myśleć o tym co się robi...czasami wystarczy skoncentrować się na czymś innym niż partnerka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Max244



Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 6:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki na przedwczesny wytrysk - https://climaxcontrol.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

Ostatnio zmieniony przez Max244 dnia Pią Lut 01, 2019 8:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martin3



Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 09, 2013 6:38 pm    Temat postu: Re: za szybko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

seba5 napisał:
witam
ja również mam problem z bardzo szybkim wytryskiem i jest coraz gorzej, kiedys potrzebowałem 10 min a teraz to juz sam dotyk partnerki wystarcza.
Z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej, czy jest jakis srodek opóżniający erekcje, i nie mówie tu o prezerwatywach tylko o jakis tabletkach.

Miałem to samo, dochodziłem po kilku sekundach od rozpoczęcia penetracji. Lekarz polecił mi przyjmować tabletki Priligy. Preparat jest dostępny na Fragment usunięty powodu naruszenia regulaminu. bez recepty i w dobrej cenie. Te tabletki bardzo mi pomogły, po ich zażyciu przed stosunkiem mogłem normalnie kochać się z partnerką, bez problemów z przedwczesnym wytryskiem.[/i]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fuszer
Spamer


Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na opóźnienie wytrysku dobry jest suplement diety - Fragment usunięty powodu naruszenia regulaminu.
Pozwala wydłużyć erekcję i poprawić ogólną jakość życia seksualnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martin3



Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 15, 2013 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alinka5 napisał:
myślę, że są jakieś specyfiki...a może wystarczy nie myśleć o tym co się robi...czasami wystarczy skoncentrować się na czymś innym niż partnerka


Chyba trudno skoncentrować się podczas stosunku na czymś innym niż partnerka;) przynajmniej ja tak nie potrafię. Co do kwestii preparatów wydłużających orgazm u mężczyzny to bardzo skuteczny jest [zakaz reklamy na forum]. Mnie pomógł na zaburzenia wytrysku i przede wszystkim nie powodował żadnych skutków ubocznych. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 9:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi pomógł spray [reklama]- muszę przyznać, że sam w przeszłości niestety cierpiałem z powodu przedwczesnego wytrysku co powodowało dużą frustrację i niestety niechęć do stosunków seksualnych. Bałem się, że partnerka nie będzie zadowolona. Spray znacznie poprawił nasze życie seksualne. Stosunki stały się o wiele dłuższe. Możemy się kochać nawet 20 minut !
Osobiście wolałem wypróbować takie właśnie ziołowe środki. Mam do nich większe zaufanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wilko-29



Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 12:45 pm    Temat postu: tabletki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc
dzisiaj doszły do mnie zamówione tabletki na przedwczesny wytrysk bo oczywiście i ja mam z tym problem, 3 ruchy i po sprawie a dziewczyna- mało zadowolona, fakt robie jej dobrze w grze wstępnej, dochodzi ale to nie w tym rzecz chciałbym żeby dostała orgazm jak zaczynam działać w niej, dlatego zdecydowałem sie zamówić tabletki długo szukałem bo jest tego mnóstwo na rynku i znalazłem polecane przez wiele osób --- link usuwam. to nie miejsce na reklame--- .dzisiaj mam zamiar wziąć pierwsza tabletke a chciałbym poznać jakieś wasze opinie stosowaliście je może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group