Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Proby samobojcze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 1:00 pm    Temat postu: Widać musi cię jeszcze kochać. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cytat
Cytat:
"moglas sobie zdechnac w tym szpitalu"


naneczka napisał:
kiedy mi to powiedzial to bylam w ciezkim stanie psychicznym i rozlozylo mnie to na lopatki. ale wtedy zrozumialam, ze moge liczyc tylkko na siebie.


Czyli twoja próba miała na celu sprawdzenie reakcji otoczenia, była rodzajem manifestacji, a nie faktycznym zamachem na życie.

Wydaje mi sie po tych słowach, że musiałaś wcześniej widać nabroić.
Mimo to przyszedł do szpitala i gdy się dowiedział, że wszystko gra, to tak odreagował stres. I ci dowalił.
Widać musi cię jeszcze kochać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie chcialam sprawdzic reakcji otoczenia. myslisz ze czlowiek, ktorego odratowali tak sie cieszy, ze zyje. a slowa tego typu jeszcze tylko pogarszaja jego stan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group