Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Proby samobojcze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
Powerade samobojstwo to nie jest metoda.... ja osobiscie nawet jak byly zle chwile nie myslalam o takim postepowaniu. Staraj sie myslec pozytywnie, badz optymista:) pamietaj ze zycie skalda sie takze z porazek a nie tylko ze zwyciestw. Jak nauczysz sie przyjmowac porazki ze spokojem to zobaczysz ze mysli samobojcze znikna... rozumiem ze masz problemy z rodzicami dziewczyny ale to nie bylo by rozwiazanie.. najlepiej to pogadaj ze swoja dziewczyna...nawet jak jej mama nie kaze wam sie spotykac to jest gadu gadu, smsy Smile na pewno sobie poradzicie i trzymam kciuki:)


Powerade a Ty co chcialbys zrobic im przyjemnosc tym krokiem Razz ogolnie jak ktos ma dołka to nie tak łatwo wyjsc chyba ze sie ma wsparcie. Czasem jednak nawet wsparcie do niczego nie doprowadzi..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 2:36 pm    Temat postu: Próbowałem popełnić samobójstwo. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj w nocy nałykałem się tabletek,wypiłem sporo wina i poszedłem spać.No i jak widać,niestety nic z tego.Już nie pierwszy raz to robię,potem tylko wymiotuję i to wszystko,zamiast umrzeć,to ja się normalnie rano budzę,tylko że z wielkim bólem głowy i kacem moralnym.A gardła sobie nie poderżnę,czy nie powieszę się,bo boję się bólu,dlatego to jest mój jedyny sposób.No ale widzę że tabletki przeciwbólowe nie mogą mnie zabić,nawet w dużej ilości,muszę skombinować nasenne,ale one są na receptę,żaden lekarz mi nie przepisze takiej ilości,jaką ja bym chciał.


----edited by emilka----
zanim założysz nowy wątek, poszukaj w wyszukiwarce czy nie ma już istniejącego, podobnego... temat przyłączam do tematu "Próby samobójcze"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Romantyk z Toba jest naprawde zle...tak jak było napisane wczesniej..3 wizyty to mało zeby było widac rezultat...a co na to Twoja rodzina?rodzenstwo? przeciez jest ktos kogo obchodzi Twoje zycie prawda? Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 1:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest mój ostatni post tutaj.Przepraszam Państwa,że zawracałem głowę,Odpiszę tylko tutaj i kończę.

Rodzeństwa nie mam,jestem jedynakiem,a moi rodzice o moich próbach samobójczych wiedzą i mówią że jestem dorosły,to jest moje życie i ich to nie obchodzi co z nim zrobię....
Także nie mam co się martwić o to że ktoś będzie po mnie płakał.Moja jedyna rodzina to rodzice,a oni płakać po mnie nie będą.No.Czyli co? Kończę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 2:00 pm    Temat postu: taka gra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy

Cytat:
No.Czyli co? Kończę.

Stwiedzenie, czy pytanie?
Nie przesadzasz kolego?
Zachowanie w stylu rozkapryszonego dziecka tobie już nie przystoi.
Masz swoje lata.
Czas spoważnieć.
Embarassed
Piszesz, że szukasz bliskiej osoby, kobiety, ale często odnoszę wrażenie, że szukasz opiekunki, niańki.
Zamiast dawać, ciągle chcesz brać.
A w życiu jest tak, że trzeba więcej z siebie dać niż byś chciał otrzymać.
Myślę, że jak wyjdziesz do ludzi i przestaniesz grać (nie chodzi o muzykę) to znajdziesz pokrewne sobie dusze.
Bo jak zauważyłeś twoja śmierć nie zrobi na nikim wrażenia, bo jesteś poza...
Co innego gdybyś był z kimś blisko , miał kumpli to wtedy...
Ale po co wtedy się truć.
Wiec wróć do ludzi, zamiast robić z siebie widowisko.
Trup, policja, gapie, gadanie, wstyd, sekcja itd..
Nic przyjemnego.
Evil or Very Mad
Gdzieś już wcześniej napisałem, że pomaga rozmowa z księdzem, mają oni doświadczenie i mogą doradzić.
Mi pomogła.
Very Happy


------edited by emilka------
piko prośba: jakbyś mógł nie stawiać więcej niż 3ech emotek obok siebie, to byłoby miód malinka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co sie tyczy romantyka to go rozumiem. kiedy wyladawalam na odtruciu to wtedy zrozumialam ze moge liczyc tylko na siebie. moj ojciec powiedzial do mnie doslownie: "moglas sobie zdechnac w tym szpitalu"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 12:36 pm    Temat postu: mocne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

naneczka napisał:
co sie tyczy romantyka to go rozumiem. kiedy wyladawalam na odtruciu to wtedy zrozumialam ze moge liczyc tylko na siebie. moj ojciec powiedzial do mnie doslownie: "moglas sobie zdechnac w tym szpitalu"

Mocne!
Jak nic cię kocha.
A ty co mu powiedziałaś? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jej współczuję poszkodowanym na tym forum... jeśli przymiotnik "poszkodowany" Was obraża to też z góry przepraszam..

myśli samobójcze są czymś okropnym nigdy na poważnie ich nie miałam...chociaż były sytuacje w życiu kiedy czułam się niepotrzebna lub ogólnie załamana... to było chwilowe, bo zawsze sobie mówiłam" tak jest tylko teraz, dzisiaj...jutro będzie dużo dużo lepiej... a gdy będę dążyła do tego co chcę osiągnąc to mnie ktoś doceni w ogóle.. mam nadzieje, że rozumiecie Smile

Romantyk1980 jeśli chodzi o Ciebie to nie powinieneś zachowywac się jak dziecko..nie wypada! musisz byc silny!! odezwij się i proszę o optymistyczną odpowiedz..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kiedyś w celach eksperymentacyjnych ;] igła przebijałem sobie chrząstke w uchu potem jeszcze palec;) ale to inna historia:D i powiem szczerze że w pewnym sęsie podziwam ludzi którzy sie samookaleczają bo ja przed tymi aktami;] miałem taka rozkmine;] z tym uchem to z 10 minut przed lustrem stałem:D a tot ylko ukucie co dopiero ciąć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiedy mi to powiedzial to bylam w ciezkim stanie psychicznym i rozlozylo mnie to na lopatki. ale wtedy zrozumialam, ze moge liczyc tylkko na siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group