Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy gardłowe - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Panek



Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam jak mam problemy z bekaniem to pije duzo coli(zawsze pomaga)...ale w tej dolegliwosci ktora tam posiadasz(refluks zoladkowo przelykowy) nie wiem czy bedzie to zdrowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jurek1985



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Police
PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie ja w ogole jest uzalezniony od coli, ale ostatnio ja odstawilem i od woch tygodni nie pilem bo zawsze rano jak wstawalem to mnie brzuch bolal, i ostatnio wczoraj ja pilem do pizzy to mnie strasznie brzuh rozbolal, a po niej jak jej duzo pilem to rano zawsze mnie brzuch bolal ale np. jak spalem juz do 11 to nnie odzowalem zadnych dolegliwosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie masz się co dziwić - picie gazowanych napoi na czczo jest często przyczyną bóli rzołądka Smile - najlepiej z tego zrezygnować bo możesz sobie poważnie go uszkodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mcbury



Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy nałogowo palisz papierosy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jurek1985



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Police
PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak zgadza sie, pale do 10 dziennie, a to moze byc cos z powodu tego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mcbury



Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

własnie 10 papierosów dziennie powoduje takie cos.. ma tak mój tata i ja też tak mam czasami. Pozostaje tylko rzucic palenie Smile

lekarz mi to samo powiedział Smile

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jurek1985



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Police
PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie to faktycznie po papierosach sie to nasila, ale nie wiesz czemu akurat papierosy tak dzialaja ? mi sie to dzieje szczeciogonie gdy faktycznie rano zapale, popołudniu juz nie mam az takich problemow. A wy to często macie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mcbury



Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm nie wiem jak to powiedziec.. po prostu jak palisz osadza ci sie ze tak powiem "ser" na płucach i wszelakich narządach oddechowych Smile to wszytko idzie z płuc do gardła jak kaszlesz i wtedy jest taki efekt Smile spróbuj zredukować palenie do 5-4 fajek dziennie a bedzie lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jurek1985



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Police
PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok dzięki Very Happy Jest lepiej, ale i tak ciągle jest, ale lepiej, dziwne że takie coś dzieje mi się zawsze zimie, nigdy w lecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liliana3



Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 2:52 pm    Temat postu: Kaszel i chrypka - od wrzesnia! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Zdecydowalam sie napisac post na tym forum bo wlasnie wrocilam od lekarza i zaczynam byc juz nieco zdezorientowana.Od razu mowie ze nie jestem hipochondryczka! Otoz na poczatku wrzesnia meczyl mnie kaszel non stop, w dzien, w nocy, bez przerwy! Stwierdzono zapalenie tchawicy. Bralam acc i clemastinum, po jakims tygodniu stwierdzono zapalenie oskrzeli, dostalam cyphin 500 ale moj organizm zle na niego reagowal (zawroty glowy, omdlenia itp.) wiec internista zmienil mi go na zinnat 250, bralam go przez 2 tygodnie. Pozniej kaszel pozostal, doszla chrypka, bralam flixotide, serevent, sigulair. Po miesiacu stosowania kaszel nie ustal, chrypka takze nie, skierowano mnie do pulmonologa, Ten przepisal mi dalej flixotide, mucosolvan, diphergen, eurespal i skierowal do laryngologa. Laryngolog stwierdzil, ze moj stan zdrowia pod wzgledem larygologicznym jest prawidlowy i odeslal do pulmonologa. Po 2 tygodniach stosowania lekow udalam sie do pulmonologa, mam wybrac flixotide i diphergen i wrocic do internisty na ew. dalsza opieke laryngologiczna lub foniatryczna, oraz obserwacje EKG poniewaz zaczelam sie strasznie meczyc, byle jakie wejscie po schodach i juz mi serce wali jak szalone. Ja nie watpie w lekarzy, ufam ze sa dobrymi specjalistami. Postanowilam jednak napisac bo tak sie troche koluję i nie wiem czy czasem tego wszystkiego nie wyolbrzymiam i czy by nie odpuscic-moze samo przejdzie? Nie mam czasu na takie bieganie po lekarzach. Kaszel ograniczyl sie tylko do wystepowania rano i nieraz przy glebszym wdechu, chrypka nie utrzymuje sie juz stale, tylko godzine jest, pol godziny nie ma itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 4 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group