Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poprawa kondycji biustu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój też Razz Dobra, to będę musiała spróbować. Smile A póki co jeszcze się pochwalę, już schudłam dwa kilo. Very Happy
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o to gratuluje Smile ja tez "probuje" sie poodchudzac i zrzucilam 3 kilo i dalej nie moge Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tym temacie drapaka wrzucała ćwiczenia na biuścik. niby powiększające, ale myślę, że ujedrniające też i wzmacniające napięcie skory.

http://www.biomedical.pl/forum/jak-powiekszyc-biust-bez-opoeracji-vt4179.html?highlight=biust

no i gratuluje karioka 2 kilo! to tyle ile ja przytyłam nieruszając sie i siedząc w domu podczas mononukleozki Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo fajna dieta. Smile Człowiek w ogóle głodny nie chodzi. A ja się zaparłam, czy jak kto woli, ktoś mnie mocno zmotywował. Razz Mam nadzieję,że dam radę, bo do zrzucenia zostało mi jeszcze z osiem kilo.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 8:27 pm    Temat postu: ćwiczenia i pielęgnacja piersi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio dużo schudłam i zauważyłam że moje piersi straciły swoją jędrność i kształt. co zrobić??

----edit by emilka---
temat został przeniesiony do odpowiedniego działu "Kosmetyki i pielęgnacja ciała" i przyłączony do tematu o podobnym problemie: "Poprawa kondycji biustu"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak chcecie schudnac to zapraszam:
http://www.biomedical.pl/forum/dieta-wysokotluszczowa--vt3511.html

dietak daje efekt <kumpel zrzucil 8cm w pasie w 4 tyg><sam zrzucilem na niej 7kg w miesiac>

tylko umiejetnie trzeba zejsc z niej zeby efektu jojo nie bylo =D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, tak, serum do biustu z Eveline jest super, a z ćwiczeń wystarczy złożyć dłonie na wysokości biustu i napierać jedna na drugą, tak, żeby było czuć że mięśnie się napinają Smile
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja stosuję serum powiększająco-ujędrniające do biustu z bielendy (perfekcyjny biust) i jestem zadowolona z efektów.. w sumie kończę dopiero pierwsze opakowanie (125ml), ale moje piersi już są lekko"uniesione"
polecam

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o a tego nie próbowałam, jakoś jestem wierna Eveline, ale jak mi się skończy to kupię to z Bielendy Smile
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 6:53 pm    Temat postu: MAŁY BIUST!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!!!
Chcialam zapytac was odniosnie biustu mam bardzo male piersi a mam 18 lat chcilabym zeby byly one wieksze o 1 nr czy sa jakies metody na to oprocz bielizny chcilabym bardzo zeby moj biust wygladal ponetnie i zeby sie ladnie prezentowal jesli ktos cos wie na ten temat prosze napisac

---edit by Wind_of_hope---
Post przyłaczony do tematu o zblizonym problemie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group