Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poprawa kondycji biustu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widze ze Karolcia mnie ubiegla, tez mialam to wkleic Smile

Ja uzywam serum ujedrniajaco- modelujace i jestem bardzo zadowolona, serum ujedrniajaco powiekszajace to nowosc, niedawno weszlo na rynek Smile znam tylko relacje mojej kolezanki, moje serum kosztuje ok. 20 zl to to pewnie tez, moze bedzie ciutke drozsze Smile
ja zawsze polecalam produkty Eveline, mam ich sporo i jestem zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam nie wierze Smile nie ma nic takiego procz operacji co mogłoby powiekszyc biust.. Rolling Eyes Moze jej podniosło lekko do gory...powiedzz mi jeszcze ze z rozmiaru A lub B przeszła na C ? Neutral Razz niedługo smerfy zaczna chodzic po ulicy Smile ale te wyszczuplajace to fakt- tez mi sie podoba.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope oj nie badz tak pesymistycznie nastawiona:D Powieksza i już!Smile) Mamy w to wierzyc bo to wkońcu w psychice siedzi<lol> Aha i dziekuje za info PituszkaSmile):*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No mi tez sie nie chce wierzyc,ze jakis krem moze powiekszyc biust,jak by tak bylo to po ulicy by chodzily same ''Pamele Anderson'' albo ''Dody'' Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiadomo że nie powiekszy!Smile Ale napewno poprawi kondycje i moze optycznie lepiej bedzie wygladałVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej no ja nie mowie ze powiekszyl z A do C hehehhe Smile ale zauwazyla roznice... moze to z A przeszlo na male B Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karolcia ja nie jestem pesymistycznie nastawiona ale w takie cos akurat nie uwierze..poprawic kondycje owszem ale nie powiekszenie rozmiarU Smile dobrZe ze chociaz Aga Xs sie ze mna zgadza Wink hihi
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WIND ja też sie zgadzam:D Tylko chodzi o optyczną oprawe kondycji:) Wiadomo że nie poiększy:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakos nie che mi sie wierzyc,ze nawet optycznie mozna powiekszyc kremami,mozna je ujedrnic,ale to centymetrow nie doda,optycznie powiekszyc mozna jedynie odpowiednio dobranym stanikiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe o własnie ...ze stanikami to sie zgodzie..jesli dobierze sie z efektem push-up to niesamowicie mozna oszukac oczy Razz ihihih. Karolcia spoko rozumiem. Ja tam nikomu nie bronie- chcecie to kupujcie i powiecie czy wart zachodu Smile pozdrofffki
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group