Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poprawa kondycji biustu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MADZIULKA18



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WAWA
PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 3:34 pm    Temat postu: biust Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[ja mam biust 75C zamiezam się odchudzać wiec mi troche spadnie albo i nie Laughing bo nie karzdemu jak się odchudza schodzi z piersi ,a ja sądząc po sobie wiele się razy odchudzałam i z biustu mi nie zeszło ale teraz zapisałam się na ćwiczenia fitnes czyli na step i pilates i mam nadzieje ze schudnę i bede mniała jędrny biust oczywiście używam tez balsamów wyszczuplających

a i jeszcze coś śpie w staniku i to powoduje ze moje piersi nie są obwisłe


-----edited by emilka----
kobieto! powtarzam po raz któryś: ja chcesz coś dopisać do wypowiedzi, to użyj opcji "zmień". znajduje sie ona w prawym górnym rogu każdego Twojego postu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki! jest nowe serum z Eveline do biustu Smile bylo takie rozowe ujedrniajaco - modelujace, a teraz wyszlo nowe w zielonym opakowaniu - powiekszajace biust Wink
Eveline ma dobre produkty wiec warto wyprobowac Smile ja nie potrzebuje ale ktos tu kiedys sie pytal o jakies specyfiki powiekszajace wiec postanowilam napisac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 10:58 pm    Temat postu: Piersi... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam wazne pytanie: mianowicie czy są jakieś no choć by naturalne sposoby na ,,powiększenie" piersi...?? Jeśli ktoś ma jakiś pomysł lub sposób prosze o odpowiedzi!!! Smile z góry dziekuje:)


---edit by Pituszka
Temat przenosze do innego dzialu "Kosmetyka i pielegnacja ciala" do tematu :poprawa kondycji biustu.
I prosze nie zakladac dwoch takich samych tematow, drugi usunelam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karolcia procz operacji no nie przychodzi mi nic do głowy..słyszałam ze tabsy antykonc. wpływaja na wzrost piersi ale nie wiem czy to prawda- nie uzywam Smile widocznie masz taka budowe ciala ze wieksze juz byc nie moga ? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na mnie niestety tabsy nie zadzialaly,a tez mialam nadzieje.widac nie jest mi dane miec pokaznego biustu Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny sprobujcie tego nowego serum z Eveline Exclamation mojej kolezance podzialalo i jest zadowolona tylko trzeba dw arazy dziennie smarowac i po tygodniu juz efekty widac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka ale co sie dzieje pod wpływem dzialania tego serum?... nagle cycki rosna? nie wierze..moze podnosi w góre ale napewno nie powieksza o rozmiar czy dwa Very Happy bajka Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja go nie uzywam nie potrzebuuje ale moja koleznka co ma dosc maly biust zaczela uzywac i twierdzi ze widzi roznice w rozmiarze biustu Smile zorietuje sie jak to konkretnie dziala i wkleje tu jakby co Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosimy o dokladniejsze informacje,to moze i ja kupie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ooo dziewczynki ja też chetnie kupie!Smile Jesli bedzie któraś z was znała działanie dokładne to poprosze! Aaa no i jeśli można to cene też poprosze:))


Aktywne serum do biustu, Kuracja powiększająca i modelująca biust

Działanie
Idealnie dobrane składniki aktywne zapewniają skuteczne działanie modelująco-ujędrniające, a zastosowana w preparacie innowacyjna receptura z VolufilineTM w widoczny sposób stymuluje powstawanie lipidów, dzięki czemu piersi nabierają pełniejszych kształtów. Dodatkowo Accacia Collagen pobudza komórki do zwiększonej produkcji kolagenu, tworząc niewidzialną mikrosiateczkę podtrzymującą biust.

Aktywne składniki


VolufilinaTM - pobudza wzrost lipidów oraz ich magazynowanie w tkance podskórnej, zapewniając wzrost objętości piersi.
Accacia Collagen - tworzy na powierzchni skóry niewidzialną mikrosiateczkę podtrzymującą biust, ujędrnia i napina tkanki, wzmacnia naturalny biustonosz, zmniejsza widoczność rozstępów.
Algi Laminaria - bogate w sole mineralne, nawilżają, łagodzą i wzmacniają strukturę szkieletu skóry.
Energisomy Q10 - pobudzają procesy oddychania komórkowego, regenerują i zwiększają jędrność skóry.


No wiec to zdaje sie to działanie tego kremu o którym mówimy:))

Czy któraś z was która już to ma badz wie ile kosztuje moze mi podać cene?? Bede bardzo wdzięczna!!Smile


----edited by emilka-----
jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group