Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poprawa kondycji biustu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No własnie....sie zastanawiam...tylko wiecie mi bardziej chodzi o ujędrnienie bo pod bluska to push-up pomoze ale bez...już nie;DRazz hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm... ale to serum tej jest ujedrniajace Wink
kurcze sama nawet byz z ciekaowsci je uzyla... zobaczymy i tak uzywam tego rozowego ktore wczesniej wyszlo i jestem bardzo zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mogę kupić i jak mi czas pozwoli to postosuje i zdam relacje Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alena98



Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm mi też wiele kremów nie pomagało. Zastanawiałam się nad kupieniem kremu Frashe, bo ma w necie duzo dobrych opinii i z tego co widzę niezły skład wyciąg z kwiatów lawendy i ekstrakt z pąków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 7:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widziałam ten krem i nawet z ciekawosci sprawdziłam sobie jaki ma skład. Jedak tak naprawde powiekszenie biustu mozna osiągnąć nie przez stosowanie kremów ale za pomocą tabletek powiekszających. Które zawierają składniki, które delikatnie powiekszają piersi i je ujędrniają. Jasne, nie ma się tutaj co spodziewać powiekszenia zabiegowego ale z doświadczenia widzę, że powiekszenie jest. Brałam perfect bust.
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak z ciekawości to ile trwa branie takich tabletek aby był efekt? Wink Pytam się bo zastanawiałam się nad spróbowaniem. No i jednak na stronie jest napisane aby stosować serum z tabletkami.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo serum nie zaszkodzi, nigdzie tutaj tego nie napisałam Jednak jest to jedynie wspomaganie a prawdziwą moc powiększajacą biust ma jednak moim zdaniem działanie tabletek powiększających. A nie jakiś krem, który raczej nie powiększy biustu w znaczny sposób. Ale go ujędrni no i zapobiegnie powstawawniu rozstępów, które mogą sieę tworzyć w przypadku powiększania biustu. Brałam tabletki ponad 3 miesiące. W tym czasie biust powiększył mi się na tyle,ze musiałam zmienić biustonosz na nowy.
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group