Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Petting?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FeVer racja Smile swieta racja. "tyLkoTO" nie nabijaj postow byle jakimi odpowiedziami bo nic tym nie osiagniesz. tu nie ma nagród za 1wsze,2 czy 3cie miejsce. pisz na temat i niech Twoje wypowiedzi cos wnoszą ... Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tylkoTO



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Dobrej Zabawy
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope a czy forum to nie miejsce do wyrażania swoich mysli ?
ja siedzę i sobie myślę wiec pisze
i traktuje to na 100% prawdy bo chyba o to chodzi. Chyba ze ty tylko tak dla wyścigu w postach tu jesteś ?
bo ja mam to gdzieś ? ile napisze... trosze luzu i wolności wyrażania słowa
jestes moderatorem wiec jesli nie podoba tobie sie jakiś post lub nie jest związany z tematem to porostu daj ostrzeżenie i wywal go
PoZDRo wind_of_hope Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylkoTO napisał:
wind_of_hope a czy forum to nie miejsce do wyrażania swoich mysli ?


jasne ze miejsce do wyrazania mysli ale skup sie na czyms - co moze pomoc niektorym userom a nie na takich " nic nie wnoszacych" poradach Razz heh. Dobra koniec Offtopiku Smile

Ps- prawda.moderator moze wszystko Very Happy cały czas czuwam- heh. zeby nie było Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolej na mnie. Czas wrócić do tematu,bo chyba trochę od niego odeszliśmy...

Ja jestem ze swoim chłopakiem od 8 lat. Obecnie mam 21 lat i jeszcze z nim nie współżyłam. Może dla kogoś będzie to śmieszne,ale do tej pory nie poczułam,że chce to zrobić. Owszem uprawiamy petting,jesteśmy oboje bardzo blisko,ale na ten krok jeszcze się nie zdecydowaliśmy.

Przez bardzo długi czas miałam opory żeby zrobić dobrze mojemu chłopakowi,żeby wziąć GO do ust, jednak kiedy to zrobiłam stwierdziłam ze jest to bardzo przyjemne. Będąc z jedną osobą w związku przez tyle lat wszystko jest przyjemne,normalne. Owszem,co nowe, nieznane zawsze niesie ze sobą pewne obawy,ale kiedy 2 osoby się kochają chyba nie ma miejsca na obrzydzenie...ale to sprawa indywidualna.

Ja akurat bardzo lubię sytuacje kiedy jesteśmy blisko,ale potrzebowałam dużo czasu za nim do tego dojrzałam. Dlatego uważam,że nie ma co się spieszyć. Na wszystko przyjdzie czas. A to co dłużej wyczekiwane bardziej smakuje Smile)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o matko to byłas jeszcze dzieckiem jak sie poznaliscie... bez obrazy ale podziwiam ze Wasz zwiazek przetrwał . wiadomo ze w wieku 16 lat zdarzaja sie zauroczenia itp.Wy nie mieliscie takich odczuc? pewnie nie. skoro zakochani...
ps- ile planujesz dalej chodzic? juz jest 8 a Ty dopiero masz 21...
oczywiscie pytam tylko tak z ciekawosci (własnej) Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 8:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście oboje mieliśmy wtedy po niespełna 14 lat. Początki były trudne,nawet bardzo, jak chyba większość związków i u nas bywały kryzysy (nawet nie dawno jeden zażegnaliśmy), ale udało nam się. Jesteśmy razem i jest cudnie. Oboje bardzo się kochamy i to jest najważniejsze.

Teraz powoli planujemy rozpocząć współżycie,ale to trudna decyzja.Tym bardziej,że to co wyniosłam z gabinetu podczas pierwszej wizyty u ginekologa nam w tym przeszkadza.

Jeśli chodzi o ślub, to w przyszłości na pewno, ale nie teraz. Chociaż mamy taki wolne rozmowy na ten temat Smile





------edited by emilka-------
halo, dziewczynki co to za rozmówki tutaj? sio do innego działu jak nie na temat chcecie porozmawiac ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Teleskop006



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Peeting to pewnego rodzaju pieszczoty dzieki którym nie zajdziesz w ciaże a jednocześnie sprawi ci wiele przyjemności.
Polega on na dotykaniu narządów płciowych i nie tylko.
Jest on bardzo podniecający:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Strona 24 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group