Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Petting?

Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 2:01 pm    Temat postu: Petting? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiec petting,był juz taki temat z tego co wiem,ale został skasowany a bład:PSmile NO wiec co myślicie o pettingu? Co robicie? Z czym sie on wiążę i co do niego należy??Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

petting to sa poprostu wszelkiego rodzaju pieszoty a nie stosunek:) a propo.... mowi ze ze oralny to pieszczoty ale tez mowi sie sex oralny... <mysli> wiec czy to mzona nazwac pettingiem ??Smile ale mi sie filozofia wlaczyla heheh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm dobre pytanie...w sumie wszystko co zwiazane z dwojgiem osób jakieś pieszczoty czy cos mozna nazwać sexem. Jednak nie wszystko jest stosunkiem...stosunek jest tylko wtedy gdy narządy sie łączą,a wszelkie pettingi,miłości angielskie,greckie i oralne czy analne są sexem:DSmile No cóż...sex oralny też inaczej petting jedno i to samo...tyle że same pieszczoty-moje zdanie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale w sexie analnym to tez narzady sie lacza wiec to tez jest stosunek Smile

o! prosze , w necie pisza cos takiego : Petting to powszechna forma kontaktów intymnych poprzedzająca rozpoczęcie życia seksualnego.
Polegają na pieszczeniu narządów płciowych partnera. Dokonuje się ich głównie dłońmi i ustami.Od gry wstępnej różnią się tym, że nie poprzedzają stosunku. - czyli to sa wszelkie pieszczoty ktore nie prowadza do stosunku, gra wstepna juz do nich nie nalezy, czyli jak np. najdzie nas ochota... pobaraszkujemy ale wcale nie mamy zamiaru przejsc dalej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mhm,dokładnie to tak jest...świetnie opisane i powiedziane,choć ja uwazam ze wpewnym sensie to jest takis rodzaj gry wstepnej tyle że nie trzeba przechodzić dalej,bo dzieki tym pieszczotą można spokojnie dojść do satysfakcji sexualnej-->orgazm:PVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale czasami przez stosunek nie osiagniesz orgazmu tylko podczas samych pieszczot Smile wiec czy petting to tez sex?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taaak to prawda ze poprzez pieszczoty znacznie szybciej i łatwiej osiąga sie orgazm:D I to jest sex...ale nie stosunek:PVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaka filozofia nam sie wlaczyla , a moze tak zmienimy temat na to jakie lubimy pieszczoty?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dooobrze:PVery Happy Dobry pomysł...i jakie pieszczoty tak właściwie należą,czy zaliczają sie do pettingu?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja lubie wszelkiego rodzaju glaskanie, mizianie, calowanie, przytulanie Smile moge tak lezec i zeby mnie glaskac - pieszczoch maly ze mnie Smile no i lubie oczywiscie sex oralny w obie strony i to bardzoooooo Wink no i jak raczki zawedruja mojego mezczyzny nizej niz pepuszek to tez lubie heheheh Wink ale kto tego nie lubie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 1 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group