Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Petting?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doookładie:DRazz Kto tego nie lubi:D Moim osobistym zdaniem takie pieszczoty wydają sie przyjemniejsze niż zwykły stosunek:) Choć niewiem bo jeszcze nie...RazzVery Happy Ale dokładnie tak jak to opisałąśVery Happy Głaskanie mmm:DRazz hehe A np coś zwiazanego z piersiami?RazzVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no stosunek to tez super sprawa ( waginalny i analny ) obydwa bardzo lubie ale musialam troche poeksperymentowac zeby znalezc te pozycje ktore sprawiaaj mi najwieksze spelnienie i mam orgazm Wink
a co do piersi to : wszelkie lizanie, glaskanie, mizianie, calowanie , ssanie itp. lubieeeeeee Very Happy i to bardzo Exclamation na szczescie moj mezczyzna to cyckofil wiec masaz mam codziennie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No proosze:PVery Happy Ciekawe czy facetowi,mogą znudzić sie te piersi powszechnie uwazane za ,,dar niebios" Very HappyRazz hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba sie nie znudza Smile
szczegolnie hot - dogi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hot co?Razz co masz na mysli??RazzVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hot dogi Razz nie znasz tego ? hihi juz tłumacze Razz. wiec chodzi o to ze facet wkłada swego yyy... (wiadomo co ) pomiedzy piersi kobiety i normalnie posuwa do przodu ,tyłu Razz hot dogi najlepiej sprawdzaja sie przy wiekszych rozmiarach cycuszek Razz nie trzeba wtedy sciskac rekami hehe Razz mam nadzieje ze wiesz juz o co kaman Question Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piersi to jest mistrzostwo świata:P
to co tygryski lubią najbardziej:P

hehe powiem szczerze że okreslenia hot dog to nie słyszałem
ale u mnie na to krawat(zwis męski ozdobny <--PRL)hehe mówiąSmile
świński żarcik:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaa no wiem wiem o co chodzi ale nie słyszałam o takim określeniu:DRazz No prosze,fajn fajne;D niepowiem...ale co trzeba robić zeby facetowiu sprawiło to jak najwiecej przyjemnośći??Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karolcia..hmmm jesli sam widok piersi go podnieca to mysle ze nic nie musisz robic..chociaz dla bardziej odwaznych bym poleciła...skoro juz robi tego hot doga to posuwajac go w strone ust mozesz lodzika chlasnac heheh Razz o matko ale ze mnie sexiara.. Rolling Eyes . Oczywiscie to tylko pomysł jak urozmaicic..mysle ze doszedłby w pare seQ Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno masz racje:DRazz Dobry pomysłRazzVery Happy I ze mnie też erotomanka:D Razz a propo lodzika...no własnie...czy to moze miec jakieś przykre konsekfencje?? Czy jakoś zaszkodzić w jakiś sposób? oczywiscie chłopakowi to raczejnie...ale nam?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
Strona 2 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group