Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Petting?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blondyna1790 napisał:
no co ja jestem ze swoim chlopakiem 2 miesiacy Smile i chccemy zaszalec w 69 Smile RazzP a to cos zlego ?Very Happy


nie no nic złego, tak tylko napisałam.
Rowniez zgadzam sie z Karioka. Ciezko jest skupic sie jednoczesnie na zaspokajaniu faceta i dodatkowo odczuwaniu przyjemnosci. powiem szczerze ze ta pozycja mało mnie kreci i raz na długi czas jej uzywamy Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mo własnie;P ale przyjemnie jest?Very Happy dlaczego tak wiele osob ja preferuje?? Smile WIND specjalistko nasza kochana;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest, pewnie,że jest Wink Tylko ciężko się skupić Smile Też raczej wolę klasyczne Wink A ludzie po prostu sprawdzają czy coś nowego będzie ich kręcić, takie jest moje zdanie Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karolcia2601 napisał:
mo własnie;P ale przyjemnie jest?Very Happy dlaczego tak wiele osob ja preferuje?? Smile WIND specjalistko nasza kochana;D


oj tam juz zaraz specjalistka Razz Razz. poprobowalismy wszystkiego Smile oczywiscie pozycji Wink. hmmm dlaczego preferuja? nie wiem. bo to jest podniecajace ale tak jak Karioka napisała ciezko sie skupic . z reszta sproboj sama Wink moze Wam sie uda Razz hehe. dla mnie misjonarz, piesek i wiele innych sa o niebo lepsze niz 69 Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy produkt faceta ( chodzi mi o sperme) sie połyka przy pieszczeniu go ustami ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on30



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 7:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blondyna1790 napisał:
czy produkt faceta ( chodzi mi o sperme) sie połyka przy pieszczeniu go ustami ?

Jak najbardziej jestem za Cool , chociaż wydaje mnie się że niewiele chyba kobiet potrafi przełamać się do tego Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy przez połkniecie spermy można zajsc w ciąże ?. Pisze bo jestem ciekawa bo z chłopakiem zaczelisny się kochać na różne sposoby. Ale nie chcemy wpaść. A kochamy się bez zabezpieczen. Chociaż wychodzi jakiś czas przed wytryskiem. Moglibyście mi podpowiedzieć jakaś fajna wygodna pozycje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie można. Cool Jeżeli nie chcecie wpaść do najpierw proponuję wybrać się do księgarni i kupić książki do biologii - tam szczegółowo opisują proces zapłodnienia.

jednak te dowcipy o blondynkach bez powodu nie istnieją Cool


Ostatnio zmieniony przez Yalissea dnia Wto Kwi 15, 2008 4:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozesz połykac,mozesz wypluwac Razz ja tam wole to 1wsza opcje Smile
w ciaze nie zajdziesz Neutral...jeju...jak przez zoładek? Confused hahah

blondyna1790 napisał:
A kochamy się bez zabezpieczen. Chociaż wychodzi jakiś czas przed wytryskiem.


nierozsadne ...głupie i nie wiem jakie jeszcze. jestes z nim 2 mce i od razu bez zabezpieczen? skad wiesz ze nie kapnie nic? az tak ufasz?... ja bym mocno sie zastanowiła...nie zdziwie sie jak w ciazy bedziesz.sory no..ale zachowujesz sie jak dzieciak... Neutral nieodpowiedzialnie Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troszkę dziwnie się zrobiło w tym temacie Exclamation Rolling Eyes Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 22 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group