Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Petting?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no co TY:) niby jak? nie ma mowy Very Happy sama przyjemnosc..nie wiem chodzi Ci o ciaze? czy co Cool . Mozesz nawet połknac hihihi i nic Ci nie bedzie a facet?-odleci Razz. pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha...Smile No to super:)Very Happy No własnie jesli chodzi o ciążę,to nie sądze żeby w ten sposób....Razz No cóż...a moze są jeszcze jakieś fajne spoosby żeby facetowi sprawić jak najwiecej przyjemności???:>Smile hę?RazzVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiele jest sposobów wierz mi i do większości sama dojdziesz jak zaczneisz Very Happy bo widze że dopiero odkrywasz tą sfere życia;]
poeksperymentuj sobie troche ze swoim facetem i jużWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak, sama odkryjesz co Was podnieca Smile najlepiej samemu wyszukiwac a nie z ksiazek brac Razz pozdroffki i powodzenia w hot dogach Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladnie zgadzam sie w 100%.Kazdego faceta podnieca cos innego Wink A w ksiazakch sa jakies dane statystyczne ktore nie u kazdego mezczyzny sie sprawdzaja.Do dziela gwarantuje ze poprzez wspaniala zabawe zobaczysz co jest "naj" dla Twojego i dla samej siebie Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok ok:D dziekuje bardzo!Smile Oczywiście sie zgadzam z wami:) No to kolejne pytanie: w jakim wieku można zacząć petting??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na to nie ma reguły...jesli bedziesz czuła ze jestes gotowa to poprostu to robisz Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba sprawa indywidualna to jest;)
ja zaczołem jak miałem 14 albo 15 lat nie pamiętam dokładnie;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolcia2601



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No aha:) To ciesze sie...Smile a jesli np robi to 15 14 latka to niema pwoodu by mieć jakieś wyrzuty sumienia że źle robi czy coś?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jetem facetem i nie miałem;] żadnych;]
moja dziewczyna nie do końca, co prawda wynikło to w dośc specyficznych okolicznosciach;] aczkolwiek na nastęny dzień miała kaca morlanego a 3 dni póxniej sama zaczeła;] ale to też jest silnie indywidualne zależy jak to zrobicie, gdzie, pogadajcie lepiej o tym bo nigdy nie wiadomo jak to druga osoba odobierze
ale myśle że Twój chłopak raczej sie ucieszy;P w koncu bardziej inwazyjne to jest dla Ciebie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 3 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group