Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53, 54  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ile ma byc... JEDNA!
to nie jest metoda antykoncepcji, to jest taka dawka hormonow, ze nalezy jej unikac.
jeszcze nie byliscie u lekarza? na co czekacie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daniel1988



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bylismy juz dawno u gina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to czemu jeszcze nie kupiliscie tabletki?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewwwelina



Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem wam tak nie ruchać sie....
ja bałam sie ostatnio ... lepiej żyć Very Happy bez i mieć święty spokójSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Morfinka



Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja już nie wiem co mam myśleć o tym płynie, który nie jest spermą... To od niego mozna w koncu zajsc w ciąże czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie: przy spełnionych wielu warunkach owszem, w praktyce: ciężko to zrobić, ale dużo tu zależy od sytuacji...

Jakaś szansa zawsze jest.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Manti



Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ALE NIE POSTOSUNKU NAJLEPIEJ ODCZEKAĆ ZE DWA DNI I NAJLEPIEJ Z RANA PO NOCY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maly91x



Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 3:29 pm    Temat postu: pomocy!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sluchajcie... wiem ze temat tamten zakonczony ale mam duzy problem. Odbylem 1 stosunek z dziewczyna... ona 16 lat ja 17... w sobote wychodzily jej dni plodne zas w niedziele juz nie... robilismy to 2 razy bez wytrysku. postanowilismy zrobic to jeszcze raz niestety bez nowych gumek. zalozylem poprzednia w ktora sie nie spuscilem. Uzywajac 2 raz tej samej prezerwatywy mialem wytrysk ale wyciaglem z pochwy w momencie wytrysku... Prosze doradzcie czy jest jakas mozliwosc zajscia w ciaze? prosze i dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niezbyt madre;/ ale coz. nie nam to oceniac.
jesli wytrysku nie było to ciazy tez nie bedzie. jednak na ulotce pisze jak woł zeby nie uzywac 2gi raz tej samej gumki. mogło np podczas pierwszego stosunku cos sie otrzec i mini dziurka sie zrobic...Tobie cos poleciało i wiesz co dalej. ale jesli były dni niepłodne to nie ma obaw Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mozna miec pewnosci, ze juz na drugi dzien nie ma dni plodnych, szczegolnie ze w wieku 16 lat nie ma sie jeszcze zbyt uregulowanego cyklu.
prezerwatywa jest JEDNORAZOWA!
trudno tu mówić czy sa szanse na ciąże czy nie.
jesli gumka nie pekla i wytrysk byl na zewnatrz to raczej nie ma.
ale zrobcie test po 14 dniach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53, 54  Następny
Strona 51 z 54

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group