Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy - part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Medżik



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
kolegow okresle mianem "idiotow" i cymbałow bo inaczej tego nazwac nie mozna.


Znalazłam tego kto to zrobił, i byłam przerażona.
Zrobiłam skandal chłopakom za taki kawał a oni powiedzieli mi że to zrobiła moja koleżanka Gośka.
Gośka na początku zaprzeczała wszystkiemu. W końcu się okazało że chłopaki dali jej te prezerwatywy a ona wrzuciła do mojej torebki. A ja byłam taka głupia i ufałam jej, rozmawiałam z nią na różne tematy i nie podejrzewałam dla czego tak się interesuje czy zabezpieczam się i czy używam prezerwatyw. Dobrze wiedziała kiedy mam okres, bo jeszcze pytała kiedy mi się zaczął. Najgorzej że wszystko paplała chłopakom i teraz wszystkie w zakładzie wiedzą że mi prezerwatywa pękła. Jeden z chłopaków powiedział mi jak tam ci uszkodzili prezerwatywy, wzięli strzykawkę z bardzo cieniutką igłą i przebili z boku prezerwatywę i wstrzyknęli trochę oliwki dla dzieci, miało to osłabić gumę
Doradźcie co mogę jej teraz zrobić, czy będzie ukarana jak zgłoszę to na policję?

Dodano po 15 minutach:

wind_of_hope napisał:
do Ciebie nalezy liczenie dni i uwazanie podczas tych najbardziej płodnych.


Dla tego używam prezerwatyw. Skąd mogła wiedzieć że pęknie.
I jak mam liczyć dni płodne jeżeli mam nieregularne miesiączki. Czasem mam okres po 21 dniu a czasem po 30. Przecież nie wiem kiedy dostanę następny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka_123



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co za sucz koleżanka! ja nigdy nie odezwałabym sie do niej! a policjańci będą mieli polew.olej to! i nie paplaj wszystkiego byle komu! to z kim sypiasz kiedi i jak pozostaw sobie do wiadomości . zaufać można matce, fajnej siostrze ,a nie jakieś takiej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Medżik napisał:
wind_of_hope napisał:
kolegow okresle mianem "idiotow" i cymbałow bo inaczej tego nazwac nie mozna.


Znalazłam tego kto to zrobił, i byłam przerażona.
Zrobiłam skandal chłopakom za taki kawał a oni powiedzieli mi że to zrobiła moja koleżanka Gośka.
Gośka na początku zaprzeczała wszystkiemu. W końcu się okazało że chłopaki dali jej te prezerwatywy a ona wrzuciła do mojej torebki. A ja byłam taka głupia i ufałam jej, rozmawiałam z nią na różne tematy i nie podejrzewałam dla czego tak się interesuje czy zabezpieczam się i czy używam prezerwatyw. Dobrze wiedziała kiedy mam okres, bo jeszcze pytała kiedy mi się zaczął. Najgorzej że wszystko paplała chłopakom i teraz wszystkie w zakładzie wiedzą że mi prezerwatywa pękła. Jeden z chłopaków powiedział mi jak tam ci uszkodzili prezerwatywy, wzięli strzykawkę z bardzo cieniutką igłą i przebili z boku prezerwatywę i wstrzyknęli trochę oliwki dla dzieci, miało to osłabić gumę
Doradźcie co mogę jej teraz zrobić, czy będzie ukarana jak zgłoszę to na policję?

Dodano po 15 minutach:

wind_of_hope napisał:
do Ciebie nalezy liczenie dni i uwazanie podczas tych najbardziej płodnych.


Dla tego używam prezerwatyw. Skąd mogła wiedzieć że pęknie.
I jak mam liczyć dni płodne jeżeli mam nieregularne miesiączki. Czasem mam okres po 21 dniu a czasem po 30. Przecież nie wiem kiedy dostanę następny.


bardzo współczuję Ci takiego otoczenia... czytałam o Twoim problemie, ale nie wypowiadałam się ze względu na chęć nie powtarzania odpowiedzi Smile na początku myślałam, że jesteś nierozsądna, że zabezpieczasz się kiedy Ci się chce, a kiedy Ci się nie chce to nie... okazuje się jednak inaczej. Przecież skąd mogłaś wiedzieć, że masz tak feralne prezerwatywy w torbie. Co za tupet miała ta Gośka. Podziurawić i dodać oliwki dla osłabienia gumy, okropni są! Moją radą jest olanie takich znajomych i już. A jak będą Ci w pracy dogryzać powiedz po prostu, że masz głowę, dlatego się zabezpieczasz (co ich to w ogóle obchodzi?), i jeżeli im byłoby tak zrobione ciekawe czy by mieli tak dobry humor jak śmiejąc się z Ciebie i tej sytuacji.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja jestem w szoku. brak słow. zachowuja sie jak imbecyle i nie wiem kto jeszcze.
ale nie moge pojac 1dnego:
skoro TY tych gumek nie kupiłas to nie wydało Ci sie dziwne ze w Twojej torebce wyladowała paczka niespodzianka? Neutral.
i podczas stosunku uzyliscie własnie tych podziurawionych gumek? Shocked
na policji nic nie udowodnisz..;/

Dodano po 30 sekundach:

chyba ze naruszenie prywatnosci przez ta Goske..ale jak to udowodnic? nie masz filmu nagranego ani nic..

Dodano po 4 minutach:

Medzik...popraw mnie jesli sie myle..
- stosunek był 20.03.
- uzyliscie tyhc peknietych gumek czy "swoich"?
- doczytałam sie ze final był w srodku- chyba ze to tyczylo sie wczesniejszego sexu po ktorym dostałas @.
bo jesli obecnego to miałas dni płodne, nawet wiecej: owulacje lub dzien do niej.. a wytrysk w srodku w owulke konczy sie ciaza..niestety.
wg moich obliczen na dniach powinnas dostac @,ale czy dostaniesz? ojjj nie wiem, dla mnie to pachnie ciaza. obym sie myliła. na test jest za wczesnie, poczekaj do @ a jak sie nie pojawi to go wykonaj. mam nadzieje ze sie jakims cudem udało nie zajsc w ciaze..chociaz watpie;/;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 12:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Medżik Co do liczenia dni płodnych, wystarczy tylko odrobinę poszperać. U nas na Forum jest temat w dziale "Metody naturalne" (3 od góry)

Co do pękniętej prezerwatywy...Przecież istnieje jeszcze antykoncepcja awaryjna do 72h po stosunku...

Co do dni płodnych u Ciebie wg tego co podałaś dni płodne wypadają między 1 a 19 dniem cyklu...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Medżik



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 8:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
ale nie moge pojac 1dnego:
skoro TY tych gumek nie kupiłas to nie wydało Ci sie dziwne ze w Twojej torebce wyladowała paczka niespodzianka? .
i podczas stosunku uzyliscie własnie tych podziurawionych gumek?


Gumki kupuję ja lub mój chłopak, jak on ich przynosi to wrzuca mi do torebki która leży na biurku przy wejściu do pokoju. Gumki zakładam jemu zawsze ja. Dla tego nie wydało mi się nic dziwnego że tam są. Nie zapytałam jego dla czego nie są Durex tylko dla tego że czasami przynosił gumki innych firm.


wind_of_hope napisał:
Medzik...popraw mnie jesli sie myle..
- stosunek był 20.03.
- uzyliscie tyhc peknietych gumek czy "swoich"?
- doczytałam sie ze final był w srodku- chyba ze to tyczylo sie wczesniejszego sexu po ktorym dostałas @.


Stosunek miałam 20.03
Ostatni okres dostałam 08.03
Użyli my tych feralnych prezerwatyw z finałem w środku.
Dzisiaj 26 dzień cyklu, mam nadzieje że w tym miesiącu mam długi cykl.


nowicjuszka napisał:
Co do pękniętej prezerwatywy...Przecież istnieje jeszcze antykoncepcja awaryjna do 72h po stosunku...


Nie wiem dla czego dałam się uwierzyć chłopaku że po jednym razu nic nie będzie i w ogóle zapomniałam że istnieje jeszcze antykoncepcja awaryjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to teraz pozostaje Ci tylko czekac na okres.
po 16dniach zrob test o ile nie pojawi sie @ czego zycze z całego serca Smile !!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Medżik



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mogłam wczoraj do późna usnąć a dzisiaj cały dzień chce mi się spać, może też przez pogodę.
Dostałam plamienie ale okresu jeszcze nie mam, może jutro dostanę. Cały czas chce mi się sikać, może dla tego że dzisiaj wypiłam 2 kawy i 2 herbaty. Mam lekko napięte piersi, przed miesiączką zawsze tak mam.
Czy te objawy mogą wskazywać na ciąże?
Dzisiaj kupie test ciążowy, bo ta niepewność mnie denerwuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

medzik ale na test jest za wczesnie... musi minac 16dni.
5.04. dopiero mozesz zrobic test.
byc moze plamienie oznacza okres Smile poczekaj az sie rozkreci.
i miałas niezłego farta!!! i ile to okres
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Medżik



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam dzisiaj test, mam bardzo wyraźne dwie kreski. Sad
Jestem w ciąże. Crying or Very sad
Jestem załamana, nie wiem co mam robić. Chciałam mieć dzieci ale w przyszłości i nie w taki sposób. Co mam powiedzieć swojemu chłopaku i rodzicom? To że zaszłam chłopak mnie zrozumie ale czy mówić jemu o tych prezerwatywach i Gośce?
Zarejestrowałam się do ginekologa, przyjmie dopiero 27.04.
Czy można jeszcze coś zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 4 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group