Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy - part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 1:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwszym stosunku był podrażniony, bo zawsze dochodzi do mikrouszkodzeń naskórka, plus substancja chemiczna i podrażnienie gotowe. Przy drugim wystąpiła normalna reakcja. Ja bym spróbowała jeszcze raz zastosować globulki, ale odbyć tylko jeden stosunek danego dnia.

Przy jednoczesnym użyciu prezerwatywy nie powinieneś odczuwać tych dolegliwości.

Tylko jeszcze weźmy pod uwagę odczucia Twojej partnerki. Czy dolegliwości które u niej wystąpiły były przy obu stosunkach, czy tylko przy tym drugim.

Dodano po 1 minutach:

Jest mały offtop;) Ale mi sie nie chce posta edytować ;P Resztę pytań zadawaj w temacie dotyczącym globulek Smile

http://www.biomedical.pl/forum/8-vt3632.html?start=70
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ala768



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 02, 2010 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uprawialismy sex z dziewczyną, dość długo, nie doszło do wytrysku. Po pewnym czasie prezerwatywa pękła. Od razu przerwaliśmy stosunek. To było 24 listopada, a ostatni okres miała 28 października. Zazwyczaj ma regularne cykle, do tej pory nie dostała okresu. Ona bardzo się stresuje, czy to możliwe, że to przez to??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Gru 02, 2010 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez wytrysku nie ma ciąży...

Policzcie sobie ile trwają jej cykle(najkrótszy i najdłuższy z ostatnich 12) określcie czy to były płodne dni czy nie( jest temat tego dotyczący w dziale "Metody naturalne").

Ale ciążę bym wykluczyła. Możecie udać się do ginekologa. Niech sprawdzi co się dzieje.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 03, 2010 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ala stres moze wpłynac na przesuniecie okresu Smile.

zgadzam sie z Nowicjuszka Wink bez wytrysku ciazy nie bedzie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Medżik



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę doradźcie mi, co mam zrobić? Sad
Mam 19 lat, już drugi rok jak mam za sobą swój pierwszy raz.
Dwanaście dni temu kochałam się ze swoim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Pod czas stosunku pęknięcia my nie wyczuli i finał był we mnie. Mój chłopak mnie uspokoił że nic nie będzie, powiedział, że jak raz kiedyś się zdarzy to nic nie będzie. Pamiętam, pół roku temu miałam seks bez prezerwatywy bo nie było pod ręką i finał był we mnie i nic nie było, Wtedy byłam 4 dni przed okresem. Ale teraz trochę się niepokoje, ostatni okres zaczął mi się 8 marca. Okres mam nie regularnie w średnim co 26 dni.
Prezerwatywę kupuję ja, albo mój chłopak. Tą co pękła znalazłam w swojej torebce, ja jej nie kupowałam, pomyślałam że to mój chłopak kupił i ją tam wrzucił, zdziwiłam się że to Conamore a nie Durexy które my zazwyczaj kupujemy. Przedwczoraj dowiedziałam się od mojego chłopaka że on nie kupował tych prezerwatyw. Wczoraj rozpakowałam tę dwa co zostały i sprawdziłam pod kranem nabierając do niego wody. Okazało się że mają szereg malutkich dziureczek wzdłuż całej prezerwatywy po jednej stronie, również zwróciłam uwagę że czubek prezerwatywy był mocno naoliwiony i miał blado żółty kolor a cała prezerwatywa była przezroczysto biała. Jak nabrało się do niego 100 ml wody to od razu pęk wzdłuż po tych dziurkach a w drugim oderwał się czubek. Termin ważności był do 09.2015.
A dzisiaj rano dowiedziałam się że to chłopaki z pracy zrobili mi taki kawał. Confused
Czy jest to możliwe że zajdę w ciąże, minęło już tyle dni, na razie poczuwam się bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Medżik napisał:
Mój chłopak mnie uspokoił że nic nie będzie, powiedział, że jak raz kiedyś się zdarzy to nic nie będzie.

głupota. I TOTAlna bzdura.
wystarczy ze bedziesz miała dni płodne, owulacje i ciaza murowana, tym bardziej ze jestes młoda i takie osoby jak TY sa najbardziej "płodne".
4dni przed okresem przy 26dniowym cyklu to sa dni niepłodne i nie ma szans na ciaze,wiec było OK.
co do marca:
ktorego dnia cyklu to sie stało? okres miałas 8.03 a stosunek? jak długo trwa okres?
swoja droga to nie wiesz jakie gumki kupujesz? chyba pamiec masz dobra. skoro uzywacie durexow to powinno dac Ci do myslenia ze cos jest nie tak.
kolegow okresle mianem "idiotow" i cymbałow bo inaczej tego nazwac nie mozna.
czekam na odp w sprawie stosunku.

Dodano po 1 minutach:

mozesz wykonac test: minimum 16dni od stosunku. nigdy wczesniej Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka_123



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 7:29 pm    Temat postu: durex Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

durex nie pęka,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

peka peka.
a co to durex to jakis cud miod? to taka sama gumka jak Unimil czy Benetton, tyle ze drozsza.
mi osobiscie pekła i to nie raz, wiec podziekowałam im na zawsze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Medżik



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 7:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
ktorego dnia cyklu to sie stało? okres miałas 8.03 a stosunek? jak długo trwa okres?


Jak juz pisałam, stosunek odbyłam dwanaście dni temu czyli w niedziele 20 marca.
Okres mam od 4 do 6 dni i są bardzo obfite.

wind_of_hope napisał:
Mój chłopak mnie uspokoił że nic nie będzie, powiedział, że jak raz kiedyś się zdarzy to nic nie będzie.

głupota. I TOTAlna bzdura.


Chłopaku uwierzyłam tylko dla tego że już raz było i nie zaszłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo miałas niepłodne a w te dni nie ma mowy o ciazy.
a kto ma owulacje i dni płodne? Ty czy chłopak? on moze tylko "sterowac" swoim wytryskiem i na czas wyjsc i tyle. do Ciebie nalezy liczenie dni i uwazanie podczas tych najbardziej płodnych.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 3 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group