Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa - zbiorczy - part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko stres. Jeśli nie było wytrysku i nie było żadnych plemników ze stosunku tuż przed tym pechowym, to nie ma mowy o ciąży.

PS.
Nie zakładaj nowych tematów jeśli istieją pokrewne. Ja rozumiem stres, ale to nie zwalnia z przestrzegania REGULAMINU Forum!!!

_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

-----Cofnij się do podstawówki, może coś Ci to pomoże...Aczkolwiek widząc Twój poziom intelektualny niesądzę...-----

Przegiąłeś. Zostajesz zbanowany. Treść tego idiotycznego posta skasowałam / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwerta



Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 10:46 pm    Temat postu: pęknięta prezerwatywa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że to kolejny tego typu temat.
Kochałam się dziś z moim chłopakiem. Nie wiemy w którym momencie pękła prezerwatywa, ale On nie miał jeszcze wytrysku. Jestem prawie pewna, że miałam dziś dni niepłodne. Mój cykl jest regularny, 27,28,29 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 29 czerwca. Czy jest prawdopodobieństwo, że wpadliśmy?
Z góry dziękuję za odp.

Nie przepraszaj tylko pisz w już istniejących. Po to one są żeby w nich pisać i nie robić bałaganu na Forum. Regulamin się kłania...

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie.
jesli mialas dni niepłodne to jak sama nazwa wskazuje nie ma mowy o ciazy.

poza tym wytrysku nie było Smile

spokojnie Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwerta



Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałam się upewnić. Dziękuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dOSZiba



Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam - oczywiście mam ten sam problem co wszyscy w tym temacie.

Ostatni okres moja dziewczyna dostała 4 października.
Dodam że spóźnił się jej 2-3 dni
Być może dlatego że stosowaliśmy Pantex Oval (dopochwowe).
Niestety, mój mały ich nie lubi (jest po nich czerwony i szczypie) a moja dziewczyna też nie za bardzo lubiła to odczucie ciepła, wręcz nadmiernego.
Więc zgodnie z poleceniem ulotki przestaliśmy.

O godzinie 11:55, 14 października 2010 (to był raczej dzień płodny), kochałem się ze swoją dziewczyną używając zabezpieczenia Durex Fetherlite Ultima (supercieńkie - czerwone pudełko).
W połowie stosunku, gdy zmieniliśmy pozycję, kiedy próbowałem wsunąć penisa do pochwy, usłyszeliśmy "trzasK". Penis był już trochę w środku ale nie do końca (koniuszkiem żołędzia był w środku tj. do połowy żołędzia, nie więcej). Oczywiście od razu go wysunąłem spowrotem i przerwaliśmy nasz stosunek. Dziurka była dość duża (nie można było wsadzić tam palca bez jej rozciągania ale wkład od długopisu tak) znajdowała się gdzieś poniżej połowy żołędzia. Jestem pewien że że żadnej dziury wcześniej nie było kiedy ją nakładałem ani w trakcie. Zawsze sprawdzam gumę podczas stosunku.

Moja dziewczyna uważa że nie powinienem się martrwić (a właściwie panikować) ale sam już nie wiem. Na pewno NIE spuściłem się w środku a tego płynu ejakuacyjnego (czy jak to się zwie) też raczej nie było.
Stres jednak jest. Ona do Gina nie chce iść, bo uważa że panikuję, że robię z igły widły.
Zresztą pewnie taka wizyta za darmo nie jest.

Panowie i Panie - jaki jest werdykt ? Będzie w ciązy czy nie ? Bać się czy nie ? Rzucać studia i do roboty na dwa etaty czy nie ?
Dziecko nie za bardzo mi się uśmiecha bo nie mieszkamy w jednym mieszkaniu tylko w dwóch innych miastach odległych o 280km. No i studia też w różnych miastach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja odpowiedź brzmi nie ma szans na ciążę.. podstawą są dni płodne (najlepiej owulacja) plus od tego wytrysk w środku, Twoja dziewczyna ma racje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dOSZiba ciazy nie bedzie Smile Nastja i dziewczyna maja racje Smile zaufaj kobietom Smile
po drugie: nigdy nie kupuj supercienkich gumek bo własnie tak to sie konczy, a co by było gdybys nie uslyszał owego "trzask"? i wszystko by sie wylało do srodka? lepiej juz zwykłe classic,
po 3cie: globulki maja to do siebie ze opozniaja okres. ja pare ładnych lat temu tez je stosowałam i spoznił mi sie o ponad tydzien,od tamtej pory podziekowałam. do tego dochodzi pienienie sie co wg mnie przeszkadza podczas sexu.
podsumowujac:
dOSZiba napisał:
Będzie w ciązy czy nie ?

NIE Smile
dOSZiba napisał:
Bać się czy nie ?

NIE Smile
dOSZiba napisał:
Rzucać studia i do roboty na dwa etaty czy nie ?

NIE Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dOSZiba napisał:

Zresztą pewnie taka wizyta za darmo nie jest.


Może być za darmo. Wystarczy że przychodnia do której pójdzie ma podpisany kontrakt z NFZ.

O ciążę nie ma się co martwić.

Co do antykoncepcji...Może tabletki?Tylko nie wiem czy ze względu na odległość jaka Was dzieli na co dzień jest sens...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dOSZiba



Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja napisał:
moja odpowiedź brzmi nie ma szans na ciążę.. podstawą są dni płodne (najlepiej owulacja) plus od tego wytrysk w środku, Twoja dziewczyna ma racje

wind_of_hope napisał:
dOSZiba ciazy nie bedzie Smile Nastja i dziewczyna maja racje Smile zaufaj kobietom Smile
po drugie: nigdy nie kupuj supercienkich gumek bo własnie tak to sie konczy, a co by było gdybys nie uslyszał owego "trzask"? i wszystko by sie wylało do srodka? lepiej juz zwykłe classic,
po 3cie: globulki maja to do siebie ze opozniaja okres. ja pare ładnych lat temu tez je stosowałam i spoznił mi sie o ponad tydzien,od tamtej pory podziekowałam. do tego dochodzi pienienie sie co wg mnie przeszkadza podczas sexu.
podsumowujac:
dOSZiba napisał:
Będzie w ciązy czy nie ?

NIE Smile
dOSZiba napisał:
Bać się czy nie ?

NIE Smile
dOSZiba napisał:
Rzucać studia i do roboty na dwa etaty czy nie ?

NIE Razz


Czy znacie to piękne uczucie spadającego kamienia z serca ?
Właśnie to poczułem kiedy przeczytałem wasze posty.

Akurat w Galerii Krakowskiej (tam jest Apteka, nie pamiętam jak sie nazywa., Medio czy coś takiego koło Carrefoura) zabrakło moich ulubionych klasików czy extra safe'ów.
No to mówię "Spróbuję te"...No to byłby ładny klops.
A na pudełku napisali że mimo tego zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa...No cóż w każdym razie koniec z takimi eksperymentami.

Co do tych globulek dopochwowych... Czy mogę być uczulony na ten cały nonoxynol-9 (środek plemnikobójczy) skoro mnie tak swędzi mały ?
Pamiętam że jak pierwszy raz je użyliśmy to nic nie było, dopiero przy drugim razem w tym samym dniu zaczęło coś być nie tak... Swędziło, piekło i czuło się ogromne ciepło.
Mało tego, nie mogłem nawet dojść - tak szczypało i było ciepło...
Okropnie zawstydzające...
Wg ulotki powinienem zaprzestać (co oczywiście uczyniłem) ale przydało by się dodatkowe zabezpieczenie nie licząc gumek. Czy jest coś czego nie znam ?


nowicjuszka napisał:
Co do antykoncepcji...Może tabletki?Tylko nie wiem czy ze względu na odległość jaka Was dzieli na co dzień jest sens...


Nie, to odpada...Właśnie z powodu odległości..Nie ma sensu :/

Jeśli za duży offtop, proszę moderatora o edycje postu. Dzieki i sorry za kłopot Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group